Crime Boss: Rockay City, Oyuncu Kadrosuyla Sallıyor!

The Game Awards 2022 sırasında birçok sürpriz duyuruya imza atılmıştı. İçlerinde en dikkat çekenlerinden bir tanesi ise Crime Boss: Rockay City oldu. Ne var ki, oyunun kendisinden öte takımındaki oyuncular büyük bomba diyebiliriz. Yani yalnızca takımının bile bu oyunu sattıracağına kuşku yok diyebiliriz.

505 Games ve Epic Games şirketlerinin iştirak mutabakatı imzaladığı oyun, INGAME STUDIOS tarafından geliştiriliyor. PC (Epic Games Store) için 28 Mart 2023 tarihinde çıkacak olan Crime Boss: Rockay City, yılın ilerleyen vakitlerinde PlayStation 5 ve Xbox Series kullanıcılarıyla da buluşacak.

Crime Boss: Rockay City Oldukça Savlı Geliyor

90’lı yılların Florida eyaletinde geçecek ve organize hata oyununun başrolünde Michael Madsen var iken, Kim Basinger, Damien Pitier, Danny Trejo, Danny Glover ve Chuch Norris üzere isimler de eşlik edecek. Sizin de gördüğünüz üzere taş üzere sağlam bir takım var.

Hikayeye nazaran eski cürüm işvereninin tahtalı köyü boylamasının akabinde, bir güç savaşı başlıyor ve pek çok aday da tahta geçmek için amansız bir savaşa girişiyor. Biz ise yeteneği ve uzmanlık alanına nazaran tayfamızı seçecek ve cüret gerektiren vazifelere girişecek, soygunlar gerçekleştirecek ve doruğa oturmaya çalışacağız.

Tercihen tek başınıza yahut dört bireye kadar kooperatif PvE olarak oynayabileceğiniz birinci kişi perspektifinden oynanan oyun için yayınlanmış olan duyuru fragmanına aşağıdan göz atmayı unutmayın.

Başa dön tuşu