Apex Legends Karakteri Vantage Detaylandırıldı

Yeni Apex Legends dönemi 9 Ağustos 2022 tarihinde, yani önümüzdeki Salı günü başlayacak. Geçtiğimiz günlerde birinci fragman ile resmi duyuruyu gerçekleştirmiş olan Respawn Entertainment, dönem öncesi yeni ayrıntılar sunmaya devam ediyor. Yeni Apex Legends karakteri Vantage için yetenek ayrıntıları da ortaya çıktı.

Yeni Apex Legends Karakteri Vantage Detayları

Gerçek ismi Xiomara “Mara” Contreras olan Vantage, tam bir keskin nişancı ustası ve haliyle yetenek ağacı da buna nazaran şekillenecek. Spotter’s Lens ismi verilen pasif yeteneği ile rastgele bir dürbünden düşmanlarının uzaklıklarını, kalkanlarının düzeylerini ve sıhhat düzeylerini görebiliyor. Ne var ki karaktere mahsus bir yetenek olduğu için ekip arkadaşları bundan faydalanamayacaklar.

Echo Relocation isimli taktiksel yeteneği ise süratli konum değiştirmesini sağlayacak. Bu noktada, Echo da kritik rol oynayacak. Zira, minik dostumuzu istediğimiz bir noktaya yolladıktan sonra direkt yanına gidebileceğiz. Bu esnada rakiplerimizin Echo’yu vurmaları mümkün olmayacak olsa da, takipte kalarak indiğimiz noktada taarruza geçebilecekler.

Karakterimizin Sniper’s Mark ismindeki ulti saldırısı ile bütünüyle bir keskin nişancıya dönüşmesini sağlıyor. O denli ki, kullanacağımız özel bir tüfek ile ekibimiz için hem rakiplerimizi işaretliyor hem de hasar mükafatı sağlıyoruz.

Hunted olarak isimlendirilmiş on dördüncü Apex Legends dönemi, Reforged Kings Canyon haritası, yeni bir Battle Pass ve çok daha ziyadesiyle gelecek. Daha evvelce yapılan açıklamalar doğrultusunda harita revizyonu ile ilgili ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu