Skull & Bones Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Uzun vakittir hakkında yeni ayrıntıları öğrenmeyi dört gözle beklediğimiz Skull & Bones, Ubisoft tarafından gerçekleştirilen özel bir aktiflik ile yine karşımıza çıktı. Yaklaşık bir saat kadar süren bu aktiflik sırasında, bu yıl çıkacak oyun ile ilgili pek çok şey biz oyuncuların beğenisine sunuldu. Skull & Bones oynanış fragmanı dahil ayrıntılar haberimizde.

Açık dünyada geçen ve korsan temasının ayrıntılı bir biçimde ele alındığı Skull & Bones, PC (Epic Games Store ve Ubisoft Store), PlayStation 5 ve Xbox Series için satışa sunulacak iken, Amazon Luna, Stadia ve Ubisoft+ üzerinden de erişim sağlayabileceksiniz.

Skull & Bones Oynanış Fragmanı Ortaya Çıktı

Tercihen tek başınıza, iki arkadaşınız ile kooperatif olarak yahut PvP olarak oynayabileceğiniz oyunun kıssasına nazaran Sainte-Anne ismi verilen bir gemi kazasından kurtulmayı başarmış olan bir korsanın rolüne bürüneceğiz. Oynanış boyunca mürettebatınızın morali ve geminizin durumunu sık sık denetim etmeniz gerekecek iken, alabora olmanız durumunda da en yakın kampta uyanacaksınız ve ne yazık ki kaydettiğiniz bütün evre da sıfırlanacak.

Bunların yanı sıra, bir korsan olarak elbette namınızı da ilerletmeniz gerekiyor. Bunun yolu da özel olanlar dahil kontratlardan keşiflerden, hazine avlarından geçiyor. Hayvan derileri ve et için avcılık da yapabiliyorsunuz. Ayrıyeten farklı sınıflara ayrılan gemilerden azami on iki tane üretip, bunları çeşitli silahlar ve zırhlar ile özelleştirerek muvaffakiyete giden yolu daha da netleştirebileceksiniz. Birebir halde karakterinizin de görünümü ve özelliklerini kendi tercihlerinize nazaran ayarlayabilmeniz mümkün oluyor.

8 Kasım 2022 tarihinde satışa sunulacak olan Skull & Bones için Türkçe altyazılı olarak yayınlanan sinematik fragmanı ve oynanışa genel bakış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu