Call of Duty: Mobile için geri sayım!

Android ve iOS İçin özel olarak geliştirilen Call of Duty, ücretsiz olup eksiksiz bir tecrübe sunmayı amaçlıyor.

Call of Duty: Mobile için geri sayım!

Oyun severleri sevindirecek bir haber geldi. Activision ve Tencent, Call of Duty: Mobile uygulamasının 1 Ekim itibariyle Google Play ve App Store‘un desteklendiği tüm ülkelerde erişime açılacağını duyurdu. Aksiyon ve savaş içerikli olan oyun, Tencent‘in ödüllü Timi stüdyosu tarafından geliştirildi ve Activision tarafından yayınlanacak.

Activision Taşınabilir Eserler Lider Yardımcısı Chris Plummer şunları söz etti: “Call of Duty oyun mekaniği içinde eksiksiz bir birinci şahıs aksiyon tecrübesini taşınabilir aygıtınıza taşıyoruz. Crash ve Crossfire üzere Çağdaş Warfare haritalarını, Nuketown ve Hijacked üzere Black Ops haritalarını ve birçok öbür haritayı tek bir epik başlık altında topluyoruz. Oyunu çeşitli bölgelerde ağır biçimde test ettik ve aldığımız geri bildirimlerle oyunu 1 Ekim için hazır hale getirdik.

Oyuncuların erişimine ücretsiz olarak sunulacak olan Call of Duty: Mobile hakkında merak edilenleri gelin haberimizin devamından birlikte inceleyelim.

Öncelikle oyunun Türkçe’ye de lokalize edileceğinin bilgisini verelim. Ayrıyeten oyun, çoklu oyuncu modları ve Battle Royale içerikleri ile pazara sunulacak. Yeni oyun modları, hudutlu etkinlikler ve oyun listeleri de tertipli olarak oyuna eklenecek. Oyunda en sevilen karakterler, silahlar, haritalar da yer alacak. Oyunda özelleştirilebilir silahlar, özel puan yetenekleri ve ek ekipmanlar da eşsiz Call of Duty tecrübesi için oyuncuların kullanımına sunulacak.

Battle Royale modu, Call of Duty: Mobile için özel bir mod olacak. Taşınabilir için özel olarak tasarlanmış ve Call of Duty lokasyonları içeren harita 100 şahsa kadar oyuncunun oynamasına imkan sunacak. Oyuncular bu haritada tek başına, ikili yahut dörtlü kadrolar olarak hayatta kalmak için uğraş verecek. Ayrıyeten oyunculara yeni ekipman ve silah ararken ATV, helikopter ve deniz araçlarıyla karada, havada ya da denizde savaşabilecekler.

Çoklu Oyuncu modunda ise oyuncular Call of Duty üslubu birinci şahıs savaş oyununu Search and Destroy, Free-For-All ve Team Deathmatch üzere sevilen modlarda ve  Hijacked, Nuketown, Crash ve başka haritalar üzerinde oynayabilecek. Oyuncular ayrıyeten tecrübe puanı kazanarak, Call of Duty karakterlerinin kilidini açmaya çalışacaklar.

Başa dön tuşu