Boğaziçi GameJam ‘23 Kayıtları Açıldı!

Bu sene üçüncüsü düzenlenen oyun geliştirme maratonu Boğaziçi Game Jam, 19-21 Mayıs tarihleri arasında Hanspace Levent’te gerçekleşecek.

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü – Compec tarafından, bu sene 3.kez gerçekleştirilecek olan 48 saatlik oyun geliştirme maratonu Boğaziçi Game Jam için kayıtlar başladı.

19-21 Mayıs tarihleri arasında sürecek olan maratonda, verilecek temaya göre katılımcılar ekipleriyle oyunlar geliştirecek.

Toplamda 15 bin TL ödül sahiplerini bulacak!

19 Mayıs Cuma günü yapılacak olan panellerin ardından temanın açıklanmasıyla başlayacak olan maraton, 48 saat sonra sona erecek ve çıkan oyunlar jüriler tarafından değerlendirilecek.

3 Haziran’da ise Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de paneller ve networking dolu bir final günüyle kazananlar açıklanacak ve ödüller dağıtılacak. Final gününde, 5 kategoride 3 oyuna toplamda 15.000₺ ödül verilecek.

Yarışmaya katılmak isteyen ancak takımı olan kişiler ise, discord üzerinden kendilerine takımlar bulabilecek.

Takımınızla kendi oyununuzu geliştireceğiniz, alanında uzman mentörlerden destek alabileceğiniz ve sonunda oyununuzu birbirinden değerli jürilerin önüne çıkarıp ödül kazanabileceğiniz bu 48 saatlik maratona katılmak için bu link üzerinden ulaşacağınız kayıt formunu doldurabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için bu linke tıklayabilirsiniz. 

Başa dön tuşu