Blizzard Bahar İndirimleri Başladı: İşte İndirimli Oyunlar

Blizzard, ilkbahar mevsiminin gelişini indirim kampanyası ile kutlamaya başladı. 17 Nisan’a kadar devam edecek kampanya kapsamında şirketin oyunlarına yüzde 80’e varan indirimle ulaşılabiliyor.

Video oyun dünyasının popüler isimlerinden Blizzard, birkaç hafta boyunca devam edecek yeni bir kampanya başlattı. “Bahar İndirimleri” isimli kampanya kapsamında Blizzard ile alt markaları tarafından geliştirilen oyunlar, yüzde 80’e varan oranlarda indirimli satın alınabilecek. Battle.net üzerinden başlatılan kampanya, 17 Nisan’a kadar sürecek.

Blizzard’ın Bahar İndirimleri kampanyası, şirketin neredeyse her oyunu için geçerli. Şimdi sizlere, kampanya kapsamında indirime giren oyunların yeni fiyatlarından bahsedeceğiz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan oyunlara bakalım.

Bahar İndirimleri kapsamında fiyatı düşen bazı oyunlar

Battlenet indirim

Oyun İndirimsiz Fiyatı İndirimli Fiyatı (indirim oranı)
Call of Duty: Modern Warfare 999 TL 197 TL (%80)
Call of Duty: Modern Warfare 2 1.099 TL 714 TL (%35)
Call of Duty: Vanguard 999 TL 299 TL (%70)
Call of Duty: Black Ops Cold War 999 TL 197 TL (%80)
Call of Duty: Black Ops 4 599 TL 197 TL (%67)
Crash Bandicoot 4 399 TL 199 TL (%50)
StarCraft II Campaign Collection 399 TL 299 TL (%25)
Diablo III 199 TL 99 TL (%50)

Call of Duty Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare 2, son dönemlerin en popüler oyunlarından bir tanesi. Birkaç ay önce piyasaya sürülen oyun, o zamandan beri Steam’de her zaman “haftanın en popüler oyunları“ndan biri olmayı başardı. Steam’de 1.099 TL vererek satın alabileceğiniz oyunu, Battle.net üzerinden 714 TL’ye satın alabilirsiniz.

Oyunun Battle.net sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Crash Bandicoot 4

Crash Bandicoot 4, dünyanın en popüler platform oyunlarından bir tanesi. 2020 yılında piyasaya sürülen oyunu ister tek oyunculu, isterseniz çok oyunculu oynayabilirsiniz.

Oyunun Battle.net sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İndirim kampanyası kapsamında göze çarpanlar bunlar olsa da Blizzard’ın İlkbahar İndirimleri, aslında bundan fazlasını kapsıyor. Bu bağlamda; oynaması ücretsiz olan Overwatch 2 ile World of Warcraft’ın ek içeriklerinden bazıları da kampanya kapsamına alındı. Örneğin World of Warcraft’ın “The Faction Pack” isimli genişletme paketine yüzde 50, Overwatch 2’nin karakter paketine ise yüzde 25 indirimle sahip olunabiliyor. Tüm bunlara ek olarak; Call of Duty serisinin daha eski oyunları da değişken oranlarda indirime girdi.

Eğer Battle.net’teki kampanyaya ulaşmak isterseniz, buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Başa dön tuşu