Anno 1800, PS5 ve Xbox Series’e de Geliyor!

Ubisoft ve Ubisoft Blue Byte tarafından yapılan duyuru ile Anno 1800, PS5 ve Xbox Series için de satışa sunulacak. Ayrıyeten Luna versiyonu da geliştiriliyor. Ayrıntılar haberimizde.

Şehir kurma simülasyonu, 2019 yılının Nisan ayında Ubisoft ve Mayıs ayı içinde de Epic Games mağazasında satışa sunulmuştu. Endüstrileşmenin, diplomasinin ve keşfin vakti olan on dokuzuncu yüzyılın teknoloji ile süratle gelişen görünümlerine ve berbat niyetli siyasi arenasına gideceğimiz oyunda, Avrupa bölgesinden Güney Amerika bölgesine kadar uzanan bir imparatorluk inşa etmeye çalışıyoruz.

Zengin bir kent inşa etme simülasyonunun sunulduğu Anno 1800, öykü tabanlı bir senaryo, özelleştirilebilir açık dünya modu ve serinin hayranlarının aşina olduğu çeşitten bir çok oyunculu mod ile de geliyor. Bunlara ek olarak, yapay zeka rakipler, mal takası, rastgele oluşturulmuş haritalar, birden fazla döneme yayılan oynanış, eşyalar ve çok daha fazlası sizi bekliyor.

Öte yandan, Anno1800 oyununda ün ve servet kazanabilmesi için uzmanlardan oluşan bir mürettebat oluşturarak dünyanın dört bir yanına gönderebiliyorsunuz. Ayrıyeten yeni iş gücü özelliği fabrikalarınızın idaresinin daha talepkar ve gerçekçi hale getiriyor iken, endüstrinin yeni çağının temelini oluşturan petrol için Güney Amerika kıtasına da yerleşebiliyorlar.

Anno 1800, PS5 ve Xbox Series için de Geliyor!

Fransız yayıncı ve geliştirici stüdyo tarafından yapılan açıklamaya nazaran, oyunun PS5 ve Xbox Series versiyonları ile ilgili ayrıntılar 2023 yılının başlarında verilecek. Bununla birlikte, Kasım ayı içerisinde bizleri bir teknik test bekliyor ve iştirakte bulunabilmek için buradan kaydınızı yaptırabiliyorsunuz.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu