World of Warcraft Dragonflight Artık Ön-sipariş Verilebiliyor

2004 yılında satışa sunulmuş olan World of Warcraft, rastgele bir erteleme olmaz ise bu yıl içerisinde bizi Dragon Isles bölgesine götürecek olan dokuzuncu genişletme paketine kavuşacak. Şimdilik çıkış tarihi netleşmemiş olan World of Warcraft: Dragonflight artık ön-sipariş ile satın alınabiliyor.

World of Warcraft: Dragonflight Ön-Siparişe Açıldı

Blizzard Entertainment tarafından Battle.net üzerinden verilen bilgilere nazaran, üçü dijital dört farklı sürüm ile satışa sunulacak olan yeni World of Warcraft paketinin 499 TL’ye satılan Base sürümü ana oyuna ek olarak, Drakks Pet ön-sipariş armağanı, yeni Dracthyr Evoker sınıfı ile gelecek.

Heroic sürümü, Base sürümünün içeriğine ek olarak altmışa kadar Dragonflight düzeyi karakter yükseltmesi, Tangled Dreamweaver uçan bineği ve Murkastrasza Pet ve Epic sürümü de evvelki iki sürümün içeriğine ek olarak Timewalker’ın Hearthstone tesiri, Diadem of the Spell-Keeper dönüştürücü, beş renk çeşidine dönüştürücü Wings of Awakening ve otuz günlük oynama müddeti ile gelecek.

Fiziksel olarak satılacak olan koleksiyoncu sürümünün ise Epic sürümün bütün dijital eşyalarını içereceği söyleniyor.

World of Warcraft Dragonflight Hakkında

Dracthyr Evoker altında yeni bir ırk ve sınıf üzere yeni özellikler olacak ve ejderhaya binerek bölgeyi keşfedebileceksiniz. Resmi sayfada Dracthyr Evoker’ların İttifak yahut Sürü için insan ve ejderha formları ortasında geçiş yaparak savaşabilecekleri belirtiliyor. Ayrıyeten iki ihtisas da olacak. Devastation alev püskürtme ve pençe akınlarına, Preservation ise müttefikleri güzelleştirmeye ve desteklemeye odaklanacak.

Ejderha sürme ile ilgili olarak, her biri eşsiz ve özelleştirilebilir dört Drake alabileceksiniz. Farklı farklı pek çok kombinasyonlar kelam konusu olacak iken, uçuş sırasında yeni hareket imkanınız da olacakmış. Kabartmalar bularak ejderha uçurma yeteneklerinizi geliştirebilecek ve en nihayetinde de daha fazla özelleştirme seçenekleri için azami düzeyde meydan okumalar üzerinde yoğunlaşabileceksiniz.

Bu ayrıntıların dışında, yeni bölgeler, Primal Incarnates ismiyle yeni bir baskın, ulaşılabilecek azami düzeyin yükseltilmesi, iş kolu ve üretim, kullanıcı arayüzünü dilediğiniz üzere değiştirebilmeniz için revize edilmiş ekran göstergeleri, sınıf ve ihtisas ağaçları ile yeni bir yetenek sistemi de World of Warcraft: Dragonflight ile geleceklerin ortasında gösteriliyor. Oyunun yeni yetenek sistemi, World of Warcraft Classic oyununda gördüğümüzün elden geçirilmiş hali olacak. Tank olarak oynayan bir oyuncu, ağaç üzerinde seçeceği yetenekler ile farklı rollere geçiş yapabilecek.

Başa dön tuşu