Black Friday indirimlerinde 90 TL altı Playstation 4 aksiyon oyunları!

Grand Theft Auto V Premium Online Edition
Eski Fiyat: 199 TL
İndirimli Fiyatı: 60 TL
Criminal Enterprise Başlangıç Paketi, Grand Theft Auto Online oynamaya yeni başlayanlar için kendi cürüm örgütlerini kurma ve geliştirmenin en süratli yolu.

Marvel’s Spider-Man
Eski Fiyat: 249TL
İndirimli Fiyatı: 84 TL
Marvel’s Spider-Man cihanında çok tecrübeli bir Peter Parker olarak yeni bir kısmı keşfedin.
Dünyanın en ikonik Muhteşem Kahramanlarından birini içeren Marvel’s Spider-Man’de bir Spider-Man oyununda daha evvel hiç görülmemiş ögelerle birlikte duvar tırmanıcısının kendine has akrobatik yeteneklerini, doğaçlamasını ve ağ fırlatma özelliklerini kullanın.
Parkur hareketlerinden eşsiz etraf etkileşimlerine, yeni dövüş sisteminden büyük sanatsal yapılara kadar daha evvel hiç oynamadığınız cinsten bir Spider-Man oyunu.

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
Eski Fiyat: 319 TL
İndirimli Fiyatı: 64 TL
Darbe ile devrildikten sonra, genç kral Evan yeni bir krallık kurmak ve halkını onları tehdit eden karanlık güçlerden koruyarak dünyasına birlik getirmek için sıra dışı bir maceraya gerçek yola çıkar.

Devil May Cry 5 (with Red Orbs)
Eski Fiyat:399 TL
İndirimli Fiyatı: 84 TL
Efsane aksiyon serisine yeni giren Devil May Cry 5, imzası niteliğindeki yüksek tempolu macera ile öteki dünyanın eşsiz karakterlerinin harmanını en yeni Capcom oyun teknolojisiyle bir ortaya getirerek grafik açısından çığır açan bir aksiyon-macera başyapıtı ortaya koyuyor.

Başa dön tuşu