The Elder Scrolls Online: Firesong Konsollar için de Çıktı

Bu yılın son The Elder Scrolls Online içeriği olan Firesong, bu ayın başlarında PC için yayınlanmıştı. Yeni bir adanın ve beraberinde farklı bir kültürün, yeni vazifelerin ve yeni mükafatların oyunculara sunulduğu The Elder Scrolls Online: Firesong konsollar üzerinde de yayınlandı. Tüm ayrıntılar haberimizde.

The Elder Scrolls Online: Firesong Konsollar için de Yayınlandı

Yıl uzunluğu süren Breton Efsanesi kıssasını sonuçlandıran The Elder Scrolls Online: Firesong DLC’si, bugünden itibaren Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsollarında oynanabilir.

Bu yeni öykü DLC’sinde oyuncular, Systres Takımadası’nın en kuzeyinde yer alan yabanî Galen adasını keşfedecek, druid’lerin hayatlarına ve kültürlerine derinlemesine dalacak ve Tamriel’i iç tehditlerden korumak için savaşacak. The Elder Scrolls Online: Firesong’da oyuncular nihayet Ascendant Lordu ile yüzleşerek yıl uzunluğu süren Breton Efsanesi maceralarını destansı bir sona kavuşturacak. Firesong DLC’si tüm ESO Plus üyeleri için fiyatsız, üye olmayan oyuncularsa oyun içindeki Crown Store’dan satın alabilir.

Yeni bölge hakkında ayrıntılar, içerdiği bonus vazifeler ve eşsiz mükafatların yanında yeni Tales of Tribute Patron’ı Druid King’in tanıtımı da dahil Firesong hakkında birçok bilgi The Elder Scrolls Online resmi web sitesinde.

Firesong DLC’siyle birlikte yayınlanan 36. Güncelleme ana oyun yaması, tüm ESO oyuncuları için fiyatsız bir güncellemedir ve birtakım istikrar değişiklikleri, kusur düzeltmeleri ve yeni özelliklerin yanı sıra oyundaki metinler için Kolaylaştırılmış Çince yerelleştirme dayanağını de içerir. Bu yeni özelliklere düşmanlara özel maksat işaretleri koyma (oyuncuların müttefikleriyle daha uygun koordine olmasını sağlar), metin okuma erişilebilirlik ayarı, kentlerde ve kasabalarda sınıf pet’lerini gizleme ayarı ve oyuncu konutları sistemine yapılan kimi iyileştirmeler dahildir.

Başa dön tuşu