Valorant için Geçit Etkinliği Geliyor

Bu hafta içerisinde başlayacak olan yeni kısmı ile Valorant için Geçit Etkinliği başlıyor. Oyunculara rekabet dolu bir tecrübe yaşatacağı söylenen aktifliğin tüm ayrıntıları haberimizde.

Daha çok League of Legends ile tanınan Riot Games, aşina olduğumuz çeşidin dışına çıkarak Valorant ile karşımıza çıkmıştı. Unreal Engine 4 ile geliştirilmiş olan fiyatsız çok oyunculu taktiksel FPS oyunu, 2 Haziran 2020 tarihinde PC için yayınlanmıştı. Kısa müddet içerisinde dünya genelinde tanınan hale gelen Valorant, hem aktiflik hem de içerik manasında da daima olarak dayanak görmeye devam ediyor.

Riot Games tarafından yapılan duyuru ile oyun için Geçit Aktifliği geliyor. 22 Haziran 2022 Çarşamba günü, yani yarın, Beşinci Kısım: 1. Kısım ile başlayacak olan bu aktiflik, bütün oyuncuların erişimine açık olacak. Duyurunun ayrıntıları şöyle;

Valorant için Geçit Aktifliği Oyuncular ile Buluşacak

Geçit Aktiflik Bileti, oyuncuların yeni harita Pearl’ün gelişini ve kozmosun yeni kıssalarla genişlemesini kutlayabilmesi için hazırlandı. Oyunculara, VALORANT’ın birinci defa dünyalar ortası geçiş yaptığı vakti anabileceği farklı bir yol sunuldu. 5. Kısım için hazırlanan “Paramparça” tanıtım görüntüsünde kıssa için değer arz eden bir çizgi roman dükkânı bulunuyor. Bu dükkânı oyuncular Pearl’de de görebilecekler. Riot Games, bu dünyaları bir ortaya getirmek için çizgi roman biçiminde gözalıcı oyuncu kartları tasarlamak ve her içeriğe kendine has bir hava katmak üzere Jim Lee üzere daldaki değerli bireylerden ve birçok sanatkardan takviye aldı.

Temel Özellikler

Etkinlik Bileti

  • Bedelsiz
  • 7 Aşama
  • 3 Hafta Mühlet (23 Haziran 00.00’dan 13 Temmuz 00.00’a kadar oyunda olacak)

İçerikler

  • 2 Unvan (“Boyutlararası” ve “İki Taraflı Ajan”)
  • 3 Oyuncu Kartı (Omen, Killjoy ile Raze ve VALORANT Lejyonu)
  • 2 Radyanit Düzeyi (Toplam 20 Radyanit Puanı)

Başa dön tuşu