Back 4 Blood: Children of the Worm İçeriği Yarın Çıkıyor

Back 4 Blood: Children of the Worm içeriği yarın prestijiyle oyuncular ile buluşacak. Çıkışı öncesinde de Warner Bros. Games ve Turtle Rock Studios tarafından yeni bir fragman yayınlandı. Pekala bu ikinci genişletme paketi bizlere neler sunacak? Ayrıntılar haberimizde.

Back 4 Blood: Children of the Worm İçeriği Geliyor

30 Ağustos 2022 yani yarın prestijiyle PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için yayınlanacak olan genişletme paketi, ana senaryonun kendi içinde altı kısma ayrılan beşinci kısmını getirecek. Oyuncular olarak, The Cultist ismi verilen ve Ridden isimli düşmanımızı destekleyen ve ona tapan bir küme insan aleyhtar ile çaba edeceğiz.

Yeni genişletme paketi ile lakabı Prophet olan Dan isimli yeni bir karakter takıma katılacak. Ayaklı mühimmat deposu diyebileceğimiz bu karakter, kendisini ahir vakti vaiz ilan etmiş olmakla birlikte diriltme yeteneği de bulunuyor.

Öte yandan, sekiz yeni karakter ve on iki yeni 8-Bit silah görünümü, Lockjaw ve ayı tuzağı olmak üzere yeni silahlar, aksesuarlar, kartlar ve dahası da Children of the Worm genişletme paketinin içeriğinde oyunculara sunulacak.

Back 4 Blood Hakkında

Cleaners ismi verilen dört kişilik bir afetzede kümesinin başından geçenlerin anlatılacağı oyunun öyküsü, Devil Worm felaketinin sonrasında geçiyor. Yaşanan salgının tesiriyle insan nüfusunun bir kısmının öldüğü ve geriye kalanların da enfeksiyon kaptığı olaylardan sonra bir küme afetzede, Ridden isimli düşmanı bertaraf etmek ve dünyayı eski haline döndürmeye çalışmak için her yeni vazife ile gitgide zorlaşan bir uğraşa girişiyor. Tercihen tek başınıza yahut kooperatif olarak arkadaşlarınız ile oynayabilmenin yanı sıra, oyunda PvP ve çok oyunculu modları da bulunuyor.

Başa dön tuşu