Efsane geri dönüyor: Need for Speed Heat

Electronick Arts tarafından geliştirilen ve bir internet sitesi ile geri sayım ile tanıtımı yapılan yeni oyun Need for Speed Heat ile ilgili ayrıntılar açıklandı. Bir periyoda damgasını vuran efsane araba yarışı oyunu beklenen yapısına sadık kalarak sokak yarış macerası olarak geri döndü.

Efsane geri dönüyor: Need for Speed Heat

İsmi beklendiği üzere Need for Speed Heat olarak açıklanan oyunla ilgili bir de tanıtım görüntüsü yayınlandı. 8 Kasım 2019 tarihinde piyasaya sürülecek oyun EA Access aboneleri tarafından 5 Kasım’dan itibaren oynanabilecek.

Xbox, PlayStation 4 ve PC ortamlarında oynanabilecek oyunun on siparişe açıldığını da belirtelim. Xbox için Türkiye fiyatlarına baktığımızda EA Access ile 485, olağan fiyatın ise 539 TL olduğunu görüyoruz. Ön siparişe özel kimi ek paketlerin de alınabileceği oyunun Deluxe Edition paketinin bu fiyattan satıldığını söylemek isteriz. Standart Edition Xbox fiyatı ise EA Access ile 421 TL iken olağan fiyatın 468 TL olduğunu belirtelim.

Tanıtım görüntüsünden anlaşıldığı üzere sokak yarışları temalı oyunda polisten kaçmamız gereken kısımlar de bulunuyor. İşte 25. yılını dolduran Need for Speed serisinin yeni oyunu Heat’in birinci tanıtım görüntüsü:

Başa dön tuşu