Anker oyuncu kulaklıkları Türkiye’de

Markanın dünyanın farklı ülkelerinde satışa sunduğu Strike serisi oyuncu kulakları bundan sonra ülkemizde de satılacak. Tüketici odaklı eser yaklaşımına sahip Anker’in yeni Soundcore Strike serisi, teknik özelliklerinin yanı sıra uzun müddet oyun oynayanların en sık karşılaştığı iki değerli sorunu ortadan kaldırmasıyla dikkat çekiyor.

Anker oyuncu kulaklıkları Türkiye’de

Kulak üstü kulaklıklar, belli bir mühlet kullanımdan sonra kulağı ısıtmaları sebebiyle rahatsızlık yaratabiliyorlar. Strike serisindeki soğutucu jele sahip kulak yastıkları, ısınmanın önüne geçerek kullanıcılara uzun müddet konforlu bir kullanım sağlıyor.

İlk olarak Soundcore Strike 1 ve Soundcore Strike 3 modelleri piyasaya sürülüyor. İnternet üzerinden oynanan oyunlarda ise kadro arkadaşlarıyla sesli sohbet üzerinden bağlantı kurmak, muhakkak taktikler izlemek ve oyuna renk katmak için değer taşıyor. Lakin nemlenen mikrofonlar ses kalitesinde düşüşe sebep olabiliyor ya da bozulabiliyor. Soundcore Strike 1 ve Strike 3’ün sahip olduğu Anker’in patentli SweatGuard teknolojisi sayesinde mikrofonları tükürüklere ve terlemeye karşı korumalıdır ve IPX5 suya sağlam sertifikalara sahiptirler. Ayrıyeten her iki modelin de mikrofonlarında gürültü tedbire özelliği yer alıyor. Böylelikle davetleriniz ya da komutlarınız karşı tarafa net bir halde ulaşıyor.

Strike 3 kulaklık modeli USB irtibatını kullanırken, Strike 1 modeli ise 3.5 mm irtibatına sahip. Her iki model ortasındaki kıymetli bir fark ise Strike 3 modelinin Surround 7.1 takviyesi ile gelmesi ve hem PC hem PlayStation uyumlu olması. 

Strike 1’in bilhassa de çocukların işitme ses düzeyine karşı müdafaa ile ses düzeyi kısıtlama özelliği, yüksek seslere karşı kulakları korurken, Strike 3’ün 7.1 çevresel ses takviyesi, oyun atmosferini en yeterli biçimde yaşamanızı ve kendinizi oyuna kaptırmanızı sağlıyor.

Oyun severler ve kaliteli bir ses tecrübesi yaşamak isteyenler, Anker Soundcore Gaming kulaklıkları şimdilik yalnızca hepsiburada.com üzerinden satılacak.

Başa dön tuşu