God of War Ragnarök PS1 Üzerinde Nasıl Görünürdü?

Youtube üzerinde hayli güzel ve yaratıcı çalışmaların sergilendiği görüntülere sık sık denk geliyoruz. Bir adedini de bu haberimizde sizlerle paylaşmak istedik. Şayet God of War Ragnarök PS1 için geliştirilmiş olsaydı, nasıl bir görselliği olurdu diye hiç merak ettiniz mi? Ettiyseniz de etmediyseniz de, artık öğrenebileceksiniz. Jackarte, geçtiğimiz günlerde satışa sunulan oyunun birinci PlayStation konsolunda nasıl görüneceğine dair hoş bir çalışma yapmış. Ayrıntılar haberimizde.

God of War Ragnarök PS1 Versiyonu, Nostaljik Olmuş

Bu usul görüntüler, aslında 98DEMAKE ve Bearly Regal Youtube kanallarında yayınlanıyordu. Ne var ki her iki kanal da bu açıdan uzun vakittir sessiz olduğu için, kolları sıvayan sıvayan Jackarte olmuş ve ortaya hakikaten mükemmel bir iş çıkartmış diyebiliriz. Bizleri bir yandan maziye götüren, güzel bir görüntü hazırlamış.

Toplamda kırk saniye uzunluğu olan görüntüde, finalinde Thor ile olan savaşın gösterildiği öykü fragmanından sahneler görüyoruz. Atreus ve Kratos elbette ön plandayken, Freya, Odin ve Tyr de karşımıza çıkıyorlar.

Mümkün olabildiğince aslına uygun ve bu bağlamda da etkileyici bir çalışmaya imza atılmış olsa da, bir nokta dikkat çekmiyor değil. O denli ki Tyr, normalinde hayli uzun uzunluklu olmasına karşın, Jackarte tarafından hazırlanmış olan görüntüde neredeyse birebir uzunlukta görünüyorlar. Bu elbette görmezden gelinebilir.

Öte yandan, kullanıcının hesabında Silent Hill Townfall, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, The Witcher 3, Skyrim, Far Cry 6, Resident Evil Village ve Fallout: New Vegas için de misal olarak hazırlanmış olan görüntüler var. Bir göz atmayı ihmal etmeyin.

Başa dön tuşu