Amazon The Lord of the Rings oyunu duyurdu!

Amazon Game Studios, The Lord of the Rings cihanını temel alacak oynaması fiyatsız devasa çok oyunculu çevrimiçi oyunu konsollar ve PC için duyurdu.

Amazon The Lord of the Rings oyunu duyurdu!

Oyunun başlığı ve çıkış tarihi şimdi açıklanmadı lakin şimdiden birkaç ayrıntı paylaşıldı. Amazon Game Studios’tan oyun hakkında birinci ayrıntılar:

Yüzüklerin Efendisi edebiyat üçlemesinde tasvir edilen Orta Dünya’da geçecek oyun J. R. R. Tolkien’in geniş dünyasını keşfetmek için hayranlara yeni, etkileyici bir oyun tecrübesi sunacak.

Amazon Game Studios ile Leyou oyunun geliştirmesini ortaklaşa üstlenecek ve Amazon Game Studios Çin hariç oyunun dünya genelindeki pazarlamasını ve yayıncılığını üstlenecek.

Bu işbirliği Amazon’un oyun teknolojisini ve yetenekli MMO geliştiricilerini, Leyou’nun oynaması fiyatsız oyun tasarlama ve canlı oyun servislerini yönetme uzmanlığını bir ortaya getirecek.

Amazon Game Studios takımı, dünyanın en tanınan MMO oyunlarından kimilerinin yaratılmasına yardımcı olan tecrübeli geliştiricilerden oluşuyor.

Amazon Game Studios ayrıyeten alternatif bir 17. yüzyıl dünyasında geçen sandbox MMO oyunu New World üzerinde de çalışıyor.  

Başa dön tuşu