Rockstar Games Oyunları Zamlandı!

Şu son birkaç gündür büyük yayıncılar, oyunlarının fiyatlarını, Steam mağazasının önerilen döviz kurunu güncellemesinin ardından, güncelleyerek fahiş fiyatlar ile karşımıza çıkmaya devam ediyorlar ve yeni olmayan oyunlarda dahi normalin çok üstü tablolar ile karşılaşmaya başladık. Mesela Microsoft oyunlarına yapılan zamlar, bunun en büyük örneği oldu. Yakın bir zaman önce ise Rockstar Games oyunları zamlandı.


İlginizi Çekebilir: Steam’deki Microsoft’un Oyun Fiyatları Aldı Başını Gitti


Güncel Rockstar Games Oyunları Zamlandı

Buradan ulaşabileceğiniz sayfadan da kontrol edebileceğiniz üzere, son çıkan Rockstar Games oyunlarından Red Dead Redemption 2, % 285 zam ile 299 TL’den 1150 TL’ye çıktığını görebiliyoruz. Ultimate sürümü ise % 279 zam ile 1700 TL olmuş iken, Red Dead Online ise % 136 zam ile artık 375 TL.

Grand Theft Auto V ise % 225 zam ile 169 TL yerine artık 550 TL’ye satılır iken, Criminal Enterprise Starter Pack de % 363 zam ile 39 TL’den 185 TL’ye çıktı. Aynı şekilde Shark kartları da zam dalgasından nasiplerini almış durumdalar.

qS6afHjnBBcdXmVYF6pvwH

Bahsi geçen oyunlardan Grand Theft Auto V, bu yıl içerisinde on yaşına basacak. Red Dead Redemption 2 ise beşinci yaşını doldurmuş olacak ve hal böyle iken bu kadar yüksek oranda zam yapılması da epey düşündürücü. Tabii ki Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition paketinin de 1150 TL gibi oldukça uçuk bir fiyattan satılması çok daha düşündürücü.

Hiç şüphe yok ki, önümüzdeki dönemde diğer büyük yayıncıların da bu tarz fiyat güncellemeleri ile karşımıza çıkmaya devam edecekler. Microsoft oyunlarının zamlanması haberinde dediğimizi tekrar edelim. Artık fiyatının uygun olduğunu gördüğünüz ve almayı istediğiniz bir oyunu, vakit geçmeden kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Başa dön tuşu