Hayatta Kalma ve Strateji Oyunu: Doomsday: Last Survivor

On milyonlarca oyuncuya sahip IGG’nin Doomsday: Last Survivors oyunu neler sunuyor?

Lords Mobile, Mythic Heroes ve Castle Clash gibi milyonlarca oyuncuya erişen oyunların geliştiricisi IGG, hayatta kalma türü tutkunları için de bir seçenek sundu. Doomsday: Last Survivors, hayatta kalma türü ve stratejiyi bir araya getirerek oyunculara farklı bir tat sunmayı hedefliyor.

Doomsday: Last Survivors, bugüne kadar hem iOS hem de Android’de milyonlarca oyuncu tarafından indirildi, sadece Android’de 5 milyon indirmeyi aştı. Gelin, mobil oyuna yakından bakalım.

Doomsday: Last Survivors neler sunuyor?

Doomsday: Last Survivors

Doomsday: Last Survivors, oyuncuları, zombilerin hüküm sürdüğü enfekte bir dünyada hayatta kalma mücadelesine atıyor. Strateji türüyle harmanlanan oyunda sığınaklar inşa ediyor, haritayı genişletiyor ve malzemeler toplayarak büyük bir savaşı yönetiyoruz.

Oyunda tek bir karakteri yönlendirmiyoruz. Kendine has yeteneklere ve özelliklere sahip farklı sınıflardan karakterler ile mücadelemizi sürdürüyoruz. Ayrıca farklı birlik tiplerini eğiterek kahraman becerileri ile yeni savaş stratejileri oluşturuyoruz.

Aynı zamanda diğer oyunculara karşı da mücadele ediyoruz:

Doomsday: Last Survivors

Oyunda daha fazla materyal elde etmek için sadece zombilerle mücadele etmek yetmiyor. Oyuncular, daha fazla kaynak için diğer oyuncuların sığınaklarına baskınlar düzenleyebiliyor. Tabii aynı baskınların kurbanı siz de olabiliyorsunuz. Bu baskınlara karşı gelmek için de sığınağınızı dayanıklı ve korumalı yapmanız gerekiyor.

Siz ve diğer oyuncuların sığınakları, küresel arazi sistemi üzerinde gösteriliyor. Böylece oyuncular, istedikleri sığınağı yakından görebiliyor, uydu görüntüsü aracılığıyla inceleyebiliyor.

Oyun, Türkçe dil desteğine de sahip:

Doomsday: Last Survivors

Türkçe dil desteği ile Türk oyuncularına doğrudan hitap eden oyun, dil engeline takılmadan ilerleme ve savaşma fırsatı da sunuluyor.

Sürpriz ödüller ve oyunla ilgili tüm detaylar Discord sunucusunda:

Doomsday: Last Survivors

Doomsday: Last Survivors ile ilgili daha fazla detaya erişmek istiyorsanız, oyunun küresel Discord sunucusuna katılabilirsiniz. Sunucu küresel olsa da “Türkçe dil” rolünü seçerek Türkçe kanallara erişebilir, diğer oyuncularla sohbet edebilirsiniz.

Ayrıca oyun için özel kod paylaşımları, sürpriz ödüllü mini etkinlikler ve güncellemelere dair son bilgiler de sunucudan takip edilebiliyor. Discord sunucusuna bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Doomsday: Last Survivors’ı indirmek için:

Doomsday: Last Survivors

Popüler Oyun Lords Mobile’ın Geliştiricisi IGG’den Deprem Bölgesine Toplamda 200 Bin Dolarlık Destek

Başa dön tuşu