Amazon Prime Gaming Ücretsiz Oyunları

Amazon Prime Gaming’in Şubat ayında ücretsiz olarak vereceği oyunlar açıklandı. Toplam fiyatı 646 TL olan 9 oyun ücretsiz hale geldi.

Yeni yılın ikinci ayında Amazon’un ücretli abonelik paketi Amazon Prime Gaming abonelerine sunulacak oyunlar belli oldu. Oyuncular, bu ay toplam değeri 646 TL olan 9 oyuna ücretsiz olarak ulaşabilecekler. Böylelikle ciddi bir tasarruf imkanı sağlanmış olacak.

Paylaşılan oyunlara baktığımızda; aralarında bir döneme damga vuran kaliteli yapımlar olduğunu görüyoruz. Örneğin Elder Scrolls serisinin efsanevi oyunu Morrowind, bu ayın ücretsiz oldu. Gelin lafı daha fazla uzatmadan, oyunların tamamına bakalım.

Amazon Prime Gaming ile gelen tüm ücretsiz oyunlara erişmek, ayrıca Amazon alışverişlerinizde ücretsiz kargo, özel indirimler ve Yüzüklerin Efendisi dizisinin de yayınlanacağı Amazon Prime Video içeriklerini izlemek için aylık yalnızca 7,90 TL’ye Amazon Prime abonesi olabilirsiniz.

Amazon Prime Gaming Şubat 2023 ücretsiz oyunları:

Amazon Prime Gaming haziran 2022

  • The Elder Scrolls III: Morrowind GOTY Edition 
  • Onsen Master
  • Aerial_Knight’s Never Yield
  • Divine Knockout
  • One Hand Clapping
  • BATS: Bloodsucker Anti-Terror Squad
  • Space Crew: Legendary Edition
  • Tunche
  • Space Warlord Organ Trading Simulator

The Elder Scrolls III: Morrowind GOTY Edition 

Skyrim’in gerçek atası olarak görülen ve Skyrim evrenini ikiye katlayacak kadar detaylı ve büyük dünyasıyla ilk çıktığı günden bu yana bir efsane olarak görülen Morrowind, eski grafiklerine rağmen düşük depolama ve sistem gereksinimleriyle pek çok oyuncuya hitap ediyor. Oyunun grafikleri bazı oyuncular için fazla eski gelebilir. Ancak birkaç mod ile oyunu çok daha oynanabilir hale getirebilirsiniz.

Onsen Master

Overcooked serisini sevenlere hitap eden bu oyun, aslında Overcooked ile neredeyse aynı mantığa sahip, tek farkıysa yemek yapmak yerine bir kaplıca işletiyorsunuz. Tabii ki bu nedenle oyunun kendine has bazı farklılıkları da mevcut.

Aerial_Knight’s Never Yield

  • Normal Fiyatı: 20,50 TL

Bir dönemler mobil cihazları kasıp kavuran “Vector” isimli platform-parkur oyununa oldukça benzeyen bu oyun, fütüristik bir Tokyo-Detroit karışımı bir şehirde geçiyor. Amacınızsa oldukça basit, yakalanmadan bölümün sonuna kladar tüm engelleri aşarak koşmak. Oyunun sadece W,A,S,D tuşlarıyla oynanması ve alışması kolay, ustalaşması zor yapısı da oyunun dikkat çeken özelliklerinden bazıları. 

Divine Knockout

Hemen hemen herkesin bir dönem oynadığı platform dövüş oyunlarına yeni bir soluk getiren Divine Knockout, Smite ve Paladins’in yapımcısı Hi-Rez Studios’un ellerinden çıkan bir 3D platform dövüş oyunu. 

One Hand Clapping

Huzur verici müzikleri ve görsel diliyle dikkat çeken bu bulmaca oyununu bitirmek için klavye,fare ikilisinden çok daha fazlasına ihtiyacınız var. Oyunda yer alan bulmacaların neredeyse tamamını mırıldanarak ya da şarkı söyleyerek geçmeniz gerekiyor. 

BATS: Bloodsucker Anti-Terror Squad

Modern bir oyun olmasına rağmen piksel grafikli bir Beat ’em Up oyunu olan BATS, bu türün atası olan Contra ve Megaman’in yaptığı her şeyi bir üst seviyeye çıkarmayı başarmış bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Space Crew: Legendary Edition

Bomber Crew’ın yapımcıları tarafından piyasaya sürülen Space Crew’ı kısaca özetlememiz gerekirse Bomber Crew’ın uzayda geçen versiyonu diyebiliriz. Bu oyunda da yine ekibinizi toplayıp maceralara atılıyorsunuz.

Tunche

Bağımsız bir yapım olan Tunche, Hack and Slash türünün aslında göze ne kadar güzel görünebileceğini gösteren başarılı yapımlardan birisi. Oyundaki karakterlerden tutun da manzaralara hatta çimenlere kadar her detayın elle çizilmesi de oyunu daha da özel kılıyor.

Space Warlord Organ Trading Simulator

Mass Effect ver Outer Worlds  gibi oyunlarda gördüğümüz ve genelde kötü karakter olarak karşımıza çıkan organ tüccarları nasıl para kazanıyor? İşte bu oyun sayesinde sizde bir “uzaylı organ tüccarı” olarak yükselen karbosanın gözbebeği olabilir ve para içinde yüzebilirsiniz.

Hâlâ Amazon Prime Gaming üyesi değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Amazon Prime Üyeliği Nasıl Açılır?

Başa dön tuşu