New Tales from the Borderlands için 18 Dakikalık Oynanış Videosu

Tales from the Borderlands için niteliği taşımak yerine farklı bir kıssa anlatacak olan New Tales from the Boderlands, 21 Ekim 2022 tarihinde PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulacak. Gearbox Software tarafından geliştirilen ve 2K tarafından da yayınlanacak olan oyun için hem on sekiz dakikalık oynanış görüntüsü hem de karakterleri için hazırlanmış olan yeni fragmanı ile karşımıza çıktı.

Orijinal Telltale Games öykü anlatımı takımının kilit üyeleri yapılan iştirak bağlamında geliştirilen yeni oyun, bizi Pandora gezegeninin fütüristik versiyonuna götürecek. Anu, Octavio ve Fran isimli üç karakterin, uygunlaştırma gücü olan bir kristali kullanmamın yollarını arar iken tıpkı vakitte bu kristali ele geçirmek isteyen şirket ile de uğraş halinde oldukları bir öykü ile karşımıza çıkacak.

İlk olarak PAX West 2022 sırasında yayınlanan karakter fragmanına bakacak olur isek, Anu (Anuradha Dahr) için toplumsal ortamlardan rahatsızlık duyduğu ve sorun çözmede usta olduğu söylenmiş. Kullandığı teknolojik gözlükler ise karmaşık hesaplamaları ve olasılıkları gösterir iken bulmacaları çözmesine de yardım ediyormuş.

Evlatlık kardeşi Octavio (Octavio Wallace Dahr) ise, kendisini ardındaki irtibatta olduğu onlarca kişi ile kentin en popüleri olduğunu düşünüyor. Bilgiye ulaşma yeteneği dikkat cazip olup, en büyük hayali ise kendisine ilişkin bir iş ve yüklü ölçüde paraymış.

Fran Miscowich, dondurulmuş yoğur dükkanının Maliwan (Borderlands 3’te karşılaştığımız düşman topluluk) lazeri ile vurulmasının akabinde sorumlularından intikam almaya girişmiş. Her şartta arkadaşlarını koruyacak olan karakterimiz, tıpkı vakitte sigorta parasının da peşinde olacak.

New Tales from the Borderlands Oynanış Görüntüsünü Kaçırmayın

2K ve Gearbox Software tarafından tekrar PAX West 2022 sırasında yayınlanmış olan on sekiz dakikalık oynanış görüntüsüne da aşağıdan göz atabilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Başa dön tuşu