18 TL değerindeki oyun ücretsiz oldu!

Steam’in en büyük rakiplerinden olan Epic Games, yeniden oyuncuları memnun edecek bir haber ile karşımızda. Fiyatı 18 TL değerinde olan bulmaca oyununu oyuncularına fiyatsız olarak sunuyor.

18 TL bedelindeki oyun kısa müddetliğine fiyatsız oldu!

Bilindiği üzere Steam her hafta oyuncularına fiyatsız oyunlar sunarak onları keyifli ediyor. Bu manada kendisinin en güçlü rakiplerinden biri olan popüler video oyunu üretim ve geliştirme şirketi Epic Games de boş durmayarak yine oyuncuları sevindirecek bir haber ile karşımıza çıkıyor, şirket Steam fiyatı 18 TL değerinde olan Minit isimli bulmaca oyununu oyuncularına fiyatsız olarak sunuyor.

Epic Games Store üzerinden fiyatsız olarak sunulmakta olan Minit isimli bulmaca oyununda 60 saniye içerisinde bulmacaları çözerek ve bir üst düzeye geçmeniz gerekiyor.

Siyah-beyaz temaya sahip olan oyunu elde etmek için Epic Games hesabınıza giriş yaptıktan sonra, oyunun sayfasına girerek karşınıza çıkan “AL” yazısını seçmelisiniz ve akabinde açılan pencereden “Sipariş ver” butonuna tıklamalısınız. Artık oyuna fiyatsız ve kalıcı olarak sahipsiniz.

Başa dön tuşu