Günün Ücretsiz Epic Games Oyunu İndirmeye Açıldı (18 Aralık)

Günün ücretsiz Epic Games oyunu, geçtiğimiz dakikalarda etkin oldu. Birinci üç gün, ikisi daha evvelce de verilmiş üç bağımsız oyun kullanıcılara sunulmuştu. Yılbaşı devrinde kapsamında bugün de öteki bir bağımsız oyun daha mağazadan indirilebiliyor. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Günün Fiyatsız Epic Games Oyunu 

Günün fiyatsız Epic Games oyunu, Sable oldu. Shedworks tarafından geliştirilmiş ve Raw Fury yayıncılığında 2021 yılının Eylül ayında satışa sunulmuş olan macera oyunu, yarın TSİ 19:00‘a kadar buradan kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz.

Sable Hakkında

Eşsiz ve unutulmaz bir seyahate çık ve Sable’a, Gliding denen yetkinliğe adım atma seyahatinde uzay gemisi kalıntıları ve antik yapılarla kaplı geniş çöllerden, büyüleyici görüntülerden geçerken kılavuzluk yap.

Uçan motorunla kum doruklarını keşfet, devasa harabelere tırman ve uzun vakittir unutulmuş gizemleri gün yüzüne çıkarırken öbür göçebelerle karşılaşıp maskenin gerisindeki Sable’ın aslında kim olduğunu öğren.

Eşsiz sanat üslubu ve Japanese Breakfast’ın hazırladığı özgün oyun müzikleriyle Sable dünyasının içine kol ve her şeyi istediğin süratte keşfet. Bu dünyada keşfedilmeyi bekleyen çok şey var. Korkma. Kendine itimat.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epey sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte hayli geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Başa dön tuşu