En iyi 10 oyun tavsiyesi

Bilindiği üzere 1970’li yıllara damgasını vuran Atari ile hayatımıza giren, oyun tarihinden bugüne kadar sayısız efsane oyun geldi geçti. Oyun sanayisi son yıllarda öylesine büyüdü ki, kimi oyunların gelirinin Hollywood sinemaları ile yarışacak seviyeye ulaştığını söylemek herhalde abartılı olmaz. Özellikle video oyunları geçmişten günümüze küçük yaştan büyük yaştaki bireylere kadar her kesitten tarafından seviler tercih edilmiştir. Özellile de Oyun konsolu dendiğinde akla gelen birinci isim olan Sony PlayStation ve Microsoft Xbox’un bu manada özel ve epeyce başarılı oyunları var.

Hele kimi oyunlar vardır ki; oynamaya başladığınızda ekran başından bir an olsun ayrılmak istemez; öyküsüne kendinizi kaptırıverirsiniz. İşte 

Peki tüm vakitlerin en âlâ oyunları hangileri? Tüm vakitlerin en âlâ oyunları kime nazaran, neye nazaran kavramı dahilinde değişir. Fakat birçok oyunu mercek altına alarak, oyunseverlerin kesinlikle deneyimlemesi gerektiğini efsane oyunlardan seçtiğimiz en yeterli 10 oyunu sizler için bir ortaya getirdik. Dilerseniz bu oyunlara gelin daima birlikte göz atalım.

İşte en güzel 10 oyun tavsiyesi;

10- Bloodborne (2015)

9- BioShock (2007)

8- Portal 2 (2011)

Başa dön tuşu