Yeni Pokemon GO Topluluk Etkinliği Geliyor

Mart ayında ülkemiz pazarına girmiş olan Pokemon GO, sürat kesmeden Ankara, İstanbul ve İzmir vilayetlerimizde bir dizi topluluk aktiflikleri gerçekleştirmişti. Ağustos ayı da, yeni Pokemon GO topluluk etkinliği ayı olacak. Pekala bu kez bizi neler bekliyor? Ayrıntılar haberimizde.

13 Ağustos 2022 Cumartesi günü başlayacak ve üç saat kadar sürecek olan yeni aktiflik, bu sefer ülkemizdeki birden fazla parkta eğitmenleri bir ortaya getirecek ve Minik Rakun Pokémon Galarlı Zigzagoon’u da sahneye çıkartacak. Yapılan açıklamalar şöyle;

Yeni Pokemon GO Topluluk Aktifliği Detayları

Mart 2022 prestijiyle Türkçe lisan dayanağına kavuşan dünyaca ünlü taşınabilir oyun Pokémon GO’nun, Topluluk Günü aktifliği yeniden ülkenin dört bir tarafında, Eğitmenlerin açık havanın keyfini çıkarabilecekleri çeşitli parklarda gerçekleşecek. Tüm Eğitmenlerin davetli olduğu Topluluk Günü buluşması, 13 Ağustos Cumartesi günü saat 11.00 – 14.00 saatleri ortasında gerçekleşecek. İstanbul’da bu ay Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere iki farklı pozisyonda gerçekleşecek olan Topluluk Günü aktifliği, İzmir, Ankara, Antalya, Aydın, Denizli, Bursa, Kayseri olmak üzere Eğitmenlerin tanıdık olduğu parklarda gerçekleşecek. Ağustos Topluluk Günü buluşmalarına bu ay birinci kez Konya da eklendi. Aktiflik hakkında ayrıntılara, Pokémon GO’nun resmi internet sitesinden yahut toplumsal medya hesaplarından ulaşılabilir.

Üç saat sürecek Topluluk Günü etkinliğinde Galarlı Zigzagoon yırtıcı tabiatta daha sık ortaya çıkacak, şanslı Eğitmenler ise Parlak Galarlı Zigzagoon ile karşılaşacak! Ayrıyeten, Eğitmenler aktifliğin başlaması prestijiyle 5 saat müddetince, Zigzagoon’un evrimleşmiş hali Linoone’u evrimleştirerek Güçlü Taarruz Engelleme’yi bilen Obstagoon’u elde etme bahtına da sahip olacak. Bu Topluluk Günün’de Galarlı Zigzagoon’a odaklanan Müddetli Araştırma’ya Eğitmenler, 11.00 – 19.00 saatleri ortasında katılabilecekler. Bu Periyodik Araştırma’yı tamamlamak için için toplam 100 adet Galarlı Zigzagoon yakalanması ve Araştırma Görevleri’nin tümünün tamamlanması gerekiyor. Vazifesi tamamlayan Eğitmenler Obstagoon Şapkası, Obstagoon Gözlüğü, Obstagoon Eldiveni veObstagoon Pozu’nun sahibi olacak. Ayrıyeten, bu eşyalar aktiflikten sonra oyun içi mağazadan da satın alınabilir.

Topluluk Günü için tasarlanan heyecan verici bonuslar da aktiflik boyunca Eğitmenler için tekrar faal olacak. Pokémon yakalama karşılığında 3x Yıldız Tozu bonusuna ek olarak, 2× Şeker kazanma talihi, %50 daha az Yıldız Tozu gerektiren Özel Takas fırsatları ve Topluluk Günü için özel olarak etkinleştirilecek Yem Modülleri bonuslardan yalnızca birkaçı.

Başa dön tuşu