Yeni Need for Speed’in Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Yeni Need for Speed’in tanıtım tarihi sonunda netlik kazandı. Daha evvelden de rapor edildiği üzere, bu hafta içerisinde yeni oyun ile tanışma gururuna nail olacağız. Ayrıntılar haberimizde.

Oyun dünyasının en uzun soluklu yarış serilerinden birisi olan Need for Speed, üç yıllık bir ortanın akabinde, bu yıl bir geri dönüşe imza atacak. Geliştirilme evresinde olduğunu EA Play Live 2020 sırasında öğrendiğimiz oyun, Codemasters şirketinin Cheshire stüdyosunun da dayanağı ile Criterion Games liderliğinde geliştiriliyor.

Uzun vakte yayılan ve emniyetli bireylerce aktarılan bilgilerle, her ne kadar bu bilgiler resmi olarak onaylanmamış olsa da, yeni Need for Speed birçok kere karşımıza çıkmıştı. Son olarak, geçtiğimiz hafta içerisinde Tom Henderson tarafından Insider Gaming sitesinde yayınlanan rapora nazaran, oyunun çıkış tarihi 2 Aralık 2022. Henderson tıpkı vakitte oyunun önümüzdeki birkaç hafta içerisinde bir A$AP Rocky müziğinin eşlik ettiği fragman ile duyurulacağını da belirtmişti. Beklenen gün ise çok yakında.

Yeni Need for Speed’in Tanıtım Tarihi Ne Vakit?

Need for Speed Youtube kanalında oluşturulan Birinci Gösterim paylaşımı ile sıradaki oyunun, 6 Ekim 2022 Perşembe günü TSİ 18:00 sıralarında yayınlanacak olan birinci fragman ile duyurulacağı resmiyet kazandı. Açıklama kısmında ise ‘Need for Speed’in evrimini birinci görenlerden olun! Tecrübeli geliştirici Criterion Games’in aktüel oyununda süratli gidin ve dikkat çekin.’ formunda bir yazı var.

Bahsi geçen duyurunun akabinde, resmi serinin internet sayfasını incelemeye alan hayranlar, sıradaki oyunun isminin Need for Speed: Unbound olduğu bir sanat çalışması keşfetmişler. Enteresan olan ayrıntı ise, görseldeki otomobilin yarattığı dumanda dolar işaretleri ve anarşi sembolleri var. Bizi hayli farklı bir oyunun beklediğine kuşku yok diyebiliriz.

Serinin yeni oyunu duyurulur duyurulmaz, birinci ayrıntıları sizlere mümkün olabildiğince süratli bir halde ulaştırmaya çalışacağız. Gelişmeleri takipte olacağız.

Başa dön tuşu