Yeni Like a Dragon: Ishin! Fragmanı Yayınlandı

SEGA ve Ryu Ga Gotoku Studio tarafından, Tokyo Game Show 2022 sırasında yeni Like a Dragon: Ishin! fragmanı yayınlandı. Dövüş tarzlarının, yeteneklerin, küçük oyunların ve çok daha fazlasının gösterildiği fragman ile ilgili ayrıntılar haberimizde.

Dün duyurulan üç Like a Dragon (eski ismiyle Yakuza) oyunundan birisi de Like a Dragon: Ishin! olmuştu. Resmi duyuru State of Play yayınında yapılmıştı. Like a Dragon: Ishin!, esasen 2014 yılında Ryu ga Gotoku Ishin! ismiyle PlayStation 3 ve PlayStation 4 için satışa sunulmuş lakin ne yazık ki bu vakte kadar Japonya dışındaki hiçbir ülkede yayınlanmamıştı. Lakin artık dünyanın geri kalanındaki oyuncular ile de Unreal Engine 4 ile yenilenerek buluşmaya hazırlanıyor.

PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için duyurulan oyun, 21 Şubat 2023 tarihinde satışa sunulmaya hazırlanıyor. Tokyo Game Show 2022 fuarının da başlaması ile yeni bir fragman daha ortaya çıktı.

Yeni Like a Dragon: Ishin! Fragmanı, Oyun Özelliklerini Gösteriyor

Belirtilene nazaran oyunda, Brawl, Dance, Gun ve Sword olmak üzere dört farklı dövüş tarzı olacak. Bununla birlikte, Kazuma Kiryu ile benzerlik gösteren Sakamoto Ryoma farklı silahlar kullanarak da düşmanları bertaraf edebilecek. Kullanılan silahlar farklı biçimlerde geliştirilebilecek. Birebir vakitte serideki öbür karakterlere atıfta bulunulacak, bir düşmanı tutup yere çarpmak üzere farklı yetenekler kullanabileceksiniz.

Fazlaca özelleştirme yapabileceğimiz Like a Dragon: Ishin! oyununda, yan kıssa, karaoke, balık tutma ve üzere farklı özellikler bulunacak iken Bakumatsu devrine özel bitki kesme, Jan-ken-pon (taş-kağıt-makas), restoran işletme, klasik dans ve daha birçok aktivite de bizleri bekleyecekmiş.

Hikaye olarak Sakamoto Ryoma rolünde olacağınız ve akıl hocasının cinayetini araştırmak için Bakumatsu devrinde kurulan özel polis birliği Shinsengumi’ye katılacağınız Like a Dragon: Ishin! Için yayınlanan yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu