Death Stranding 2 2024 Yılında Çıkabilir

PlayStation Studios Görsel Sanatçısı’nın profiline bakılırsa, Death Stranding 2 için en az iki yıl beklememiz gerekecek. Elbette bunu rastgele bir aksilik ile karşılaşılmadığı takdirde verilen vakit olarak düşünmek lazım. Hesapta olmayan durumlar ile karşı karşıya kalınabilir. Mevzuya ait ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere son periyotta gizemli posterler ile yeni oyununun tanıtımlarını yapmaya başlamıştı, Hideo Kojima. Bahsi geçen posterlerden birinci ikisindeki siluetlerin Elle Fanning ve Shioli Kutsuna, sonuncusunun ise The Game Awards 2022 gösterisindeki Death Stranding 2 duyurusu ile Lea Seydoux olduğu ortaya çıkmıştı.

COVID-19 salgını sonrasında kıssası tekrar yazılan ve Troy Baker’ın da dönüş yapacağı devam oyunu, halihazırda PlayStation 5 için yeniden Decima Engine ile geliştiriliyor. Lakin er ya da geç PC için de satışa sunulacaktır.

Merak edilen ayrıntıların fragmanda gizli olduğunu söylemiş olan Hideo Kojima tarafından ekstradan bir yorum getirilmediği için, çıkış tarihi dahil daha öteki pek çok ayrıntı şu an için karanlıkta kalmış durumda.

Death Stranding 2 2024 Yılında Mı Geliyor?

Yakın bir vakit evvel ise PlayStation Studios çatısı altında çalışan Görsel Sanatlar bir kıdemli sanatkarın profiline yansıyan bir ayrıntıya bakılırsa, Death Stranding 2 ile 2024 yılı içerisinde buluşacağız.

Oyun için sıradan bir devam niteliğinden fazlası söyleyen Hideo Kojima, üç yıl öncesine kadar mümkün olmayan şeylerin artık mümkün olduğunu söylemiş iken, birçok yeni özelliğin de bizleri beklediğini kelamlarına eklemişti.

İkinci oyunun dışında, sanatkarın profilinde, PlayStation 5 için özel olarak geliştirilen ve önümüzdeki çıkması beklenen Firewall Ultra’yı görebiliyoruz. Bu da yüksek ihtimal ile PlayStation VR2 üzerinde oynanacaktır. Ayrıyeten 2024 yılında çıkacağı belirtilmiş olan gizemli bir FPS oyunu da geliştirilme kademesindeymiş.

Başa dön tuşu