Epic Games’in Ücretsiz Oyunu İndirmeye Açıldı (8 Eylül)

Epic Games’in fiyatsız oyunu, beraberinde Realm Royale Reforged içerik paketi ile indirmeye açıldı. Amerika menşeli yayıncı vakit zaman vites arttırıp, vakit zaman da vites düşürüyor. Bu hafta ise vites düşürdüğü haftalardan bir tanesi oldu. Lakin bağcılık yapıp şarap üreteceğiniz bir oyun ilginizi çekiyorsa, sizin için hoş bir hafta olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Epic Games’in Fiyatsız Oyunu İndirilebilir Oldu

Şu anda mağaza üzerinden fiyatsız olarak indirebileceğiniz oyun, Hundred Days – Şarap Üretimi Simülatörü. Beraberinde Realm Royale Reforged Epic Launch Paketi’ni de kütüphanenize eklemeyi unutmayın. Her ikisi için de 15 Eylül 2022 Perşembe günü TSİ 18:00‘a kadar vaktiniz var. Önümüzdeki haftanın oyunları ise Spirit of the North ve The Captain olarak seçilmiş.

Hundred Days – Şarap Üretimi Simülatörü Hakkında

Şarap üretimi, en yeterli maceran olabilir. Toprak ve tabiat ile ilgilenerek en güzel şarabı üret ve şaraphaneni doruğa çıkar. Şarap üretimi geleneğine uzanan hoş seyahatin başlıyor.

Realm Royale Reforged Epic Launch Paketi Hakkında

Epic Launch Paketi sayesinde Death’s Edge Assassin görünümü, Bokserker Chicken görünümü ve Nogard bineği anında açılır!

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epeyce sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte epeyce geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Başa dön tuşu