Xbox’tan büyük Cuma indirimi

25 Kasım Pazartesi günü başlayan kampanya kapsamında; 3 oyun armağanlı Xbox One S All-Digital 2299 TL yerine %40’a varan indirimiyle 1399 TL tavsiye edilen satış fiyatıyla kullanıcılara sunuluyor. En yeni dijital oyunlar ise %65’e varan indirimle oyun tutkunlarıyla buluşuyor.

Xbox’tan büyük Cuma indirimi

Xbox, Kasım ayına özel eXtra Cuma kampanyasını, teknoloji mağazaları ve e-ticaret platformlarında geçerli olmak üzere 25 Kasım’da başlattı. 2 Aralık tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında; disksiz yapısıyla dikkat çeken Xbox One S All-Digital, %40’a varan indirimle oyun severlerle buluştu. Olağanda 2299 TL olan satış fiyatının önemli bir indirim oranıyla 1399 TL fiyatına düşmesi oyun tutkunlarının yüzünü güldürdü. Konsolun yanı sıra en yeni dijital oyunlarda %65’e varan, Windows 10 ve IOS ile tam uyumlu Xbox kumandalarında dev indirimler uygulanıyor.

Tamamen dijital oyun dönemi

En yeni model Xbox One S All-Digital, Türkiye’de satışa çıkmasının akabinde ağır ilgi gördü. Bu ağır ilginin eXtra Cuma indirimiyle daha da artması öngörülüyor. Alışılmışın dışında disksiz yapısıyla tüm dünyanın dikkatini çeken Xbox One S All-Digital, büsbütün dijital oyunlardan oluşan kütüphanesiyle sınırsız oyun tecrübesi sunuyor. Kusursuz 4K ve HDR imaj tecrübesi sağlayan konsol, multimedya özellikleriyle Netflix, YouTube, Spotify ve Microsoft Edge üzere uygulamaların en şimdiki versiyonlarını kullanma imkânı tanıyor.


200’ün üzerinde oyuna sınırsız erişim

Xbox’a özel oyun üyelik servisi olan Game Pass, aylık 29.99 TL fiyatıyla her ay yeni ve aktüel oyunları kullanıcılarına sunuyor. PES 19, Forza Horizon 4 ve PUBG üzere oyunlara ek olarak birçok tanınan oyun içeren Xbox Game Pass ile 200’ün üzerinde oyuna sınırsız erişim sağlanıyor. Her cinsten ve herkese uygun oyunları içeren servis, kullanıcıları daima oyun alma sıkıntısından kurtarıyor.

Başa dön tuşu