Xbox Series X oyunları ortaya çıktı!

Son vakitlerde hakkındaki açıklamaların gerisi ardı kesilmeyen, Microsoft’un yeni kuşak oyun konsolu Xbox Series X, artık de yeni jenerasyon oyunları ile gündemde.

Xbox Series X oyunları ortaya çıktı!

Sony, yeni kuşak oyun konsolu PlayStation 5 için bilgi vermek bir yana, şimdi konsolu bile gösteremiyor. Lakin Microsoft, yeni kuşak oyun konsolu Xbox Series X‘e ilişkin görsel ve ayrıntılı bilgilerin yer aldığı açıklamalar sunmaya sürat kesmeden devam ediyor, Xbox Series X artık de Inside ekinliğinde gösterilen yeni kuşağın oyunları ile gündemde. Xbox’ın bu etkinliğinde 3. parti firmaların oyunları gösterildi.

Xbox Inside ekinliği yaklaşık 45 dk sürdü, gösterilen oyunlar içerisinde ise en fazla akılda kalan Bright Memory: Infinite, DiRT 5, The Medium, Silent Hill ve Assassin’s Creed Valhalla‘nın oynanış görüntüsü oldu. Lakin Assassin’s Creed Valhalla için sunulan görüntünün pek de oynanış görüntüsü olduğu söylenemez. Daha çok oyundan kareler olduğunu söyleyebiliriz.

Etkinlikte tanıtılan oyunlar içerisinde Silent Hill oyununun müziklerinin, oyuna daha da heyecan katmış olduğunu söyleyebiliriz. Bu oyunlar arasında Bright Memory: Infinite, DiRT 5 ve The Medium oyunları ise hayli başarılı görünüyor.

Önümüzdeki aylarda düzenlenecek olan aktiflikte ise Xbox’ın kendi stüdyo oyunlarını tanıtılacak olduğunu ayrıyeten belirtelim.

Başa dön tuşu