Epic Games’in Ücretsiz Oyunu İndirmeye Açıldı (11 Ağustos)

Oyun dalının kıymetli şirketleri ortasında yer alan Epic Games, dijital mağazası üzerinden Perşembe gününden Perşembe gününe dağıttığı oyunları ile bizleri yıllardır sevindiriyordu. Kimi vakit tek, kimi vakit iki ve kimi vakit da üç fiyatsız oyun dağıttığını görmüştük. Geçtiğimiz dakikalarda güncellenen sayfa ile bu haftaya dair Epic Games’in fiyatsız oyunu da indirmeye açıldı. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Epic Games’in Fiyatsız Oyunu Yayınlandı

Geçtiğimiz hafta içerisinde öğrendiğimiz üzere Cook, Serve, Delicious! 3?!, artık yedi gün boyunca fiyatsız olarak buradan edinilebiliyor. Şayet aşçılık oyunlarını seviyorsanız, kaçırmayı istemeyebileceğiniz bir fırsat var karşınızda. Elbette bunun için de 18 Ağustos 2022 Perşembe günü TSİ 17:59‘a kadar da müddetiniz. Sonrasında ise, Rumbleverse – Bum Boksçu İçerik Paketi’ne geçiş yapılacak.

Cook, Serve, Delicious! 3?! Hakkında

Milyonlar satan Cook, Serve, Delicious! serisinin bu devasa devam oyununda yola koyul ve emniyetli robot takımın Whisk ve Clever ile birlikte Iron Cook Foodtruck Championships’e katılmak için Amerika Birleşik Devletleri’ni uzunluktan boya gez.

Savaştan ziyan görmüş ve radikal bir halde değişim yaşamış 2042 Amerika’sında geçen, süratli tempolu aksiyon sunmak için büsbütün yine tasarlanmış olan bu yeni oyun yapısında, yüzlerce düzeyde, yüzlerce yemek pişireceğin (seriye eklenmiş yepisyeni pek çok yemek de dâhil) yesyeni bir kıssa odaklı çabayı baştan sona oyna ya da istediğin vakit açılıp kapanabilen yesyeni Chill Mode (Rahatlama Modu) ile gevşemeye hazır ol!

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epey sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte epeyce geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Başa dön tuşu