Xbox One S All-Digital Türkiye’de satışa çıktı.

Disk şoförü bulunmayan konsol, kullanıcılarına büsbütün dijital bir oyun tecrübesi sunuyor. Ön siparişle yeni çıkacak oyunlara evvel sahip olmaya imkan tanıyan Xbox One S All-Digital, ön yükleme özelliğiyle de oyunları çıktıkları an oynama fırsatı sunuyor.

Xbox One S All-Digital Türkiye’de satışa çıktı.

Alışılmışın dışında disksiz yapısıyla tüm dünyanın dikkatini çeken Xbox One S All-Digital, Türkiye’deki oyun severlerle buluştu. Büsbütün dijital oyunlardan oluşan ve her yerden erişilebilen kütüphanesiyle dikkat çeken eser, gücünü bulut teknolojisinden alıyor. Kullanıcılar, oyunlarını, kayıtlarını, yedeklerini bulutta saklayabiliyor ve istedikleri yere kolay kolay taşıyabiliyor. Türkiye’de birinci olarak Hepsiburada ve Vatan Bilgisayar’da satışa sunulan Xbox One S All-Digital, içerisinde Sea of Thieves, Minecraft ve Forza Horzion 3 oyunları ön yüklü olarak geliyor.

Yeni çıkan oyunları anında oynama şansı

Xbox One S All-Digital, ön sipariş ve ön yükleme imkanlarıyla sabırsız oyuncuları sevindiriyor. Yeni çıkacak oyunları heyecanla bekleyen ve herkesten evvel oynamak isteyen kullanıcılar, Xbox One S All-Digital sayesinde oyunları çıktıkları an oynayabiliyor. Dijitale yönelen oyun severler, Adil Kullanım Kotası’nın da kaldırılmasının akabinde fizikî yerine sınırsızca indirebildikleri dijital oyunları tercih ediyor. Ayrıyeten Xbox Game Pass ile 100’ün üzerinde oyunu keşfederek ve indirerek dijital oyun kütüphanesini genişletebiliyor. Xbox konsolları ve PC’lere özel bir servis olan Game Pass, aylık 29.99 TL fiyatıyla her ay yeni ve yeni oyunları kullanıcılarına sunuyor.

Yüksek performansına nazaran uygun fiyat

4K çözünürlüğüyle Ultra HD görüntü akışı sunan eser, 1TB HDD depolama alanıyla da dikkat çekiyor. Xbox One S All-Digital içerisinde 8 çekirdekli 1,75 GHz Custom Jaguar işlemci, 1,4 teraflopluk ekran kartı ve 8 GB DDR3 RAM bulunuyor. Performansından hiçbir ödün vermeyen konsol, disksiz yapısı sayesinde rakipsiz fiyatıyla Vatan Bilgisayar ve Hepsiburada’da oyun severlerle buluşuyor.

Yeni konsolu farklı perakende noktalarında 1.499 TL civarında fiyat etiketi ile satın alınabiliyor.

Başa dön tuşu