God of War Ragnarök Sahne Arkası Videosunu Kaçırmayın

God of War Ragnarök için önümüzde çabucak hemen üç haftalık bir süreç var. Nors mitolojisinin sayfasını kapatacağımız oyun, 9 Kasım 2022 tarihinde PlayStation 4 ve PlayStation 5 için satışa sunulacak. Geçtiğimiz haftalarda geliştirilme süreci tamamlanmış olan yeni God of War için tanıtımlar devam eder iken, bugün yeni bir sahne gerisi görüntüsü yayınlandı.

God of War Ragnarök Sahne Ardı Görüntü Yayınlandı

PlayStation Türkiye Youtube kanalından Hikayeyi Şekillendirmek ismi altında yayınlanmış olan on dakikalık görüntüde, 2018 yılının oyunundaki olaylara özet geçilir iken, yeni oyunun öyküsünün yaratılma sürecine değinilmiş.

Bildiğiniz üzere oyunun duyurulduğu sunum, COVID-19 salgınının dünyayı tesiri altına aldığı vakitte gerçekleştirilmişti. Bunun elbette geliştirilme sürecine tesiri olmuş ve 2021 yılında satışa sunulması belirtilmiş olan devam oyunu, 2022 yılına kalmıştı. Görüntüde bu hususa değinilmiş olduğunu görüyoruz.

İlerleyen süreçlerde, hiçbir sinematik sahnenin değiştirilmediği söylenmiş. Geliştirici takımın bahsettiğine nazaran, yaşanan en büyük zorluk ise Atreus ile ilgili olmuş. O denli ki, geliştirilme süreci uzar iken karakteri canlandıran Sunny Suljic’in sesinin de değişmesi karşısında grubun her şeyin kısa bir müddette tamamlanmış üzere gösterilmesi için performansı eşitleme sürecinden geçmek durumunda kaldığından da bahsedilmiş.

Son olarak, görüntüde Cory Barlog’un yeni oyun hakkında verdiği kararın, kıssada nelere dikkat edildiğinin ve Atreus’un nasıl bir kişiliğe sahip olacağına dair ayrıntıların da bulunduğunu söyleyelim. Keyifli izlemeler dileriz.

God of War Ragnarök Konusu

Dünyanın sona ereceği büyük savaşa hazırlık için Kratos ve Atreus olarak, hem dokuz diyarın tamamını gezerek ve yanıtları bulmaya çalışacak hem de diyarların güvenliği ile kendi güvenliğimiz ortasında bir ortaya varmak durumunda olacağız.

Başa dön tuşu