Xbox Game Pass PC için duyuruldu!

Microsoft, Xbox Game Pass oyun abonelik servisini PC için duyurdu. Çıkış tarihi açıklanmadı. Xbox Game Pass PC’de 100’den fazla oyuna Windows 10 üzerinden erişim imkanı sunacak. Xbox One’da olduğu gibi Microsoft’un birinci parti oyunları da birinci günden ulaşılabilir olacak.

Xbox Games Pass PC için duyuruldu!

Buna Microsoft’un kısa bir mühlet evvel satın aldığı Obsidian Entertainment ve inXile Entertainment’ın yeni çıkacak oyunları da dahil. Xbox Game Pass PC kullanıcılarına ayrıyeten sistemin kütüphanesinde bulunan oyunlar için yüzde 20 indirim ve bu oyunların indirilebilir içerikleri için  yüzden 10 indirim alacak.

Daha fazla bilgi E3 2019’da açıklanacak. Öteki bir haber ise, Microsoft 20’den fazla birinci parti oyununu Steam’e getireceğini duyurdu. Bu oyunlara Gears 5 ve Age of Empires I, II  ve III: Definitive Edition dahil. Son olarak, Win32 oyunlarına Windows Microsoft Store’da tam takviye sağlanacağı açıklandı.

Xbox Game Pass hakkında daha fazla bilgi için aşağıda yer alan ”Xbox Game Pass nedir ve nasıl kullanılır?” başlıklı ilgili haber linkine tıklayabilirsiniz. Pekala ya siz bu duyuru hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın.

Başa dön tuşu