Warhammer: Vermintide 2 Ücretsiz Oldu!

Warhammer: Vermintide 2 fiyatsız olarak dağıtılıyor. Fatshark tarafından sunulan bu fırsat, Kasım ayı boyunca devam edecek. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Warhammer 40.000: Darktide, 30 Kasım 2022 tarihinde satışa sunulacak. Oyunun çıkışı öncesinde, kutlama hedefiyle düzenlenecek olan bir dizi aktiflik ve güncelleme bizleri bekliyor.

Warhammer: Vermintide 2 Fiyatsız Olarak İndirilebiliyor!

Fatshark tarafından yapılan duyuruyla, kutlamalar kapsamında Warhammer: Vermintide 2 sonlu bir müddetliğine fiyatsız oldu. Şayet bir sefer kütüphanenize eklerseniz, kalıcı olarak sizin olacak.

Ücretsiz oyun fırsatının yanı sıra, yeniden Vermintide 2 için fiyatsız güncelleme ile gelecek olan Trail of Treachery içeriği, ön-sipariş ile satın alanlar için Darktide oyununa erken erişim fırsatı ve Darktide oynayanlara sunulacak Vermintide oyunları için fiyatsız Devoted Rejects içeriği de biz oyuncuları bekliyor.

Warhammer: Vermintide 2 Hakkında

Hikayeye nazaran Beastmen, Chaos, Norsca ve Skaven güçlerini birleştirerek ortalığa dehşet salmaya başlamışlardır. Baş gösteren bu büyük çaplı tehdide karşı, beş kahraman asker bir ortaya gelerek amansız bir gayrete girmeye karar vermiş olacak.

Tercihen yapay zeka karakterler yahut beraberinizdeki üç arkadaşınız ile oynayabildiğiniz Rol Yapma Oyunu çeşidindeki Warhammer: Vermintide 2, başta seçilebilir dört karakter sınıfı sunsa da her sınıfta çok çeşitli düzeyleri atladıkça başka alt sınıfları da açıyor ve bu sayede, on beş kadar meslek seçeneği ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Öteki bir deyişle, oynayış tarzınıza en uygun olan karakteri seçebilmeniz mümkün oluyor.

Warhammer: Vermintide 2 oyununda ayrıyeten on beş yetenek ağacı, yirmiden fazla düşman, elliden fazla silah, kahramanlık sistemi ve kahramana özel ganimet sistemi, seçtiğiniz karaktere nazaran hem etkin hem de pasif yetenekler de bulunuyor.

Başa dön tuşu