Yeni Avatar Oyunu, Duyurusu Öncesinde Sızdırıldı

Dün sizlerle paylaştığımız ve taşınabilir aygıtlar için fiyatsız olarak yayınlanması beklenen açık dünya Avatar oyunu sonrasında, bir öteki yeni Avatar oyunu da duyurusu öncesinde sızdırıldı. Pekala bu oyun için ne söyleniyor? Ayrıntılar haberimizde.

Massive Entertainment tarafından geliştirilmekte olan Frontiers of Pandora ertelenmemiş olsaydı, bu yıl Avatar yılı olabilirdi. Dün sizlere aktardığımız üzere, Square Enix London Mobile ve Navigator Games tarafından Android ve iOS için geliştirilen ve ay içerisinde öncelikli olarak Danimarka, Güney Afrika, İsveç ve Kanada ülkelerinde yayınlanması beklenen Generations ismiyle bir Avatar oyununun olduğunu biliyoruz.

Yeni Avatar Oyunu Amazon Japonya Listelemesine Dahil Oldu

Bu haberimizin üzerinden çok geçmeden, Amazon Japonya kanadında listelemeye dahil edilen Quest for Balance ismiyle bir öteki oyun daha ortaya çıkmış bulunuyor. Her ne kadar şimdilik pek bir ayrıntı olmasa da, Nickelodeon All-Star Brawl ve Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues odaklı oyunlar geliştirmiş olan GameMill Entertainment stüdyosu tarafından geliştirildiği görülüyor.

Ufak bir hatırlatma yapmak gerekirse, Şubat ayı içerisinde konsollar için rol yapma oyunu tipindeki bir Avatar’ın geliştirilmekte olduğu sav edilmişti. Aang devrinin anlatılacağı söylenen o oyunun, Quest for Balance olabilme ihtimali bir epey yüksek olabilir.

Çıkış tarihi 8 Kasım 2022 olarak görülen bu oyunun, PlayStation 4 için geliştirilmekte olduğu görülebiliyor. Elbette geriye uyumluluk ile PlayStation 5 üzerinde de oynanacağına kuşku yok. Bununla birlikte, 2014 yılında çıkan The Legend of Korra sonrasında çıkan birinci Avatar oyunu olma özelliğini de taşıyacak.

Başa dön tuşu