Rainbow Six Quarantine duyuruldu!

Ubisoft, üç oyunculu taktiksel co-op birinci şahıs nişancı oyunu Rainbow Six Quarantine’i PlayStation 4, Xbox One ve PC için duyurdu. 2020’nin başlarında çıkacak.

Rainbow Six Quarantine duyuruldu!

Rainbow Six Quarantine serinin bilinen taktiksel aksiyonunu alarak büsbütün yeni bir co-op campaign oyununa adapte ediyor. Mutasyona uğramış yabancı parazit insanlığa bulaşmaya başladı. Her şey için çok geç olmadan ölümcül tehdidi durdurmak Rainbow takımının operatörlerine bağlı.

 
Ubisoft Montreal ve For Honor, Ghost Recon ve daha birçok oyunda çalışmış geliştiriciden oluşan yeni bir grup tarafından yaratılan Rainbow Six Quarantine kaotik, ağır ve öngörülemeyen co-op PvE tecrübesi sunmayı hedefliyor.

Oyuncular başka iki kadro arkadaşıyla birlik olarak insanlığın geleceğini kurtarmak için ülke çapında karantina bölgelerine operasyonlar düzenleyecek. Teaser fragmanı ve oynanış ayrıntılarına üstteki oynatıcılardan izleyebilirsiniz. 

Peki ya siz yeni Rainbow Six oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu