Assassin’s Creed 2 ücretsiz oldu! Hemen indirin!

Dünyanın önde gelen oyun dağıtımcıları, bünyelerindeki oyunlardan kimilerini fiyatsız yapmaya devam ediyor. Bunlardan sonuncusu da Ubisoft oldu. Firma, kendi oyun platformu Uplay üzerinden Assassin’s Creed 2‘yi kısa müddetliğine fiyatsız olarak sunuyor.

Oyunu indirmek için yapmanız gereken Uplay yazılımını bilgisayarınıza indirmek. Kullanıcı isminiz ve şifreniz ile giriş yaptığınızda uygulamanın ana sekmesinde Assassin’s Creed 2’yi parasız indir seçeneğini görebilirsiniz. Oyun, 17 Nisan 2020 tarihine kadar fiyatsız kalacak. Ondan sonra 45 Liralık fiyat etiketiyle satılmaya devam edecek.

Geçtiğimiz haftalarda da serinin bir öteki oyunu olan Assassin’s Creed Syndicate, Epic Games‘in mağazas Epic Games Store’da fiyatsız olarak kullanıcılara sunulmuştu.

Bu ortada meskende oturmanın büyük ehemmiyet teşkil ettiği bu günlerde, içinizi ısıtacak bir gelişme daha var. Just Cause 4, Epic Games Store‘da fiyatsız olacak. Oyun, 16 Nisan itibariyle bir hafta boyunca fiyatsız olarak indirilebilecek. Avalanche Studios’un geliştirdiği imal, açık dünya yapısı ve aksiyon çeşidi ile beğeni toplamıştı.

Başa dön tuşu