The Invincible, Yeni Fragmanıyla Karşımıza Çıktı

Önümüzdeki sene çıkması beklenen The Invincible için yeni bir fragman daha yayınlandı. Öykünün geçeceği gezegendeki yaşama değinilen fragman, bir epey enteresan görünüyor.

The Witcher 3: Wild Hunt, Dying Light ve Cyberpunk 2077 üzere kıymetli oyunlar üzerinde çalışmış olan geliştiricilerin bulunduğu Starward Industries tarafından PC (Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilen ve 11 bit studios tarafından da yayınlanacak olan The Invincible, geçtiğimiz yıl içerisinde duyurulmuştu. Türkçe altyazı ve arayüz takviyesinin de olacağı birinci kişi bilim-kurgu oyununda, Regis III isimli yabancı bir gezegende uyanan bir bilim insanı rolünde olacağız.

Yıldızlar ortası bilimsel bir araştırma kelam konusuyken, kendimizi çok geçmeden ömür ile mevt ortasında geçen bir kurtarma vazifesinde bulacağız. İniş yaptıktan sonra, her şeyin çok çabuk bir halde bilakis döndüğü gezegende hayatta kalabilmek için hem içgüdülerimize güvenmek hem de gelişmiş uzay ekipmanlarıyla kayıp mürettebat üyelerini bulmak durumunda olacağız. Tehlikeli sırların bizi beklediği Regis III, derinliklerine inerken yalnız olmadığımızı bize gösterecek. Elbette muhakkak bir noktadan sonra, artık geri dönüş yolumuz da kapanmış olacak.

Yeni The Invincible Fragmanı, Regis III’teki Ömür Gösteriliyor

Unreal Engine ile geliştirilen ve önümüzdeki yıl içerisinde satışa sunulması beklenen The Invincible için yeni bir fragman daha yayınlandı.

Gezegen üzerindeki yaşama değinilen bir dakikalık görüntüde, söylenene nazaran etçil yahut otçul canlılar yokmuş. Her ne kadar beşerler için bu bağlamda bir tehlikenin kelam konusu olmasının beklenmediği söylenmiş. Lakin görüntünün sonunda gördüğümüz olay, diğer tehlikelerin habercisi oluyor. Esasen aksi olsa şaşardık, değil mi?

Şimdilik net bir tarihi olmayan The Invincible, bakalım önümüzdeki yılın savlı üretimleri ortasına ismini yazdıracak mı? Bunu daima birlikte göreceğiz.

Başa dön tuşu