LG UltraGear, Gaming İstanbul Fuarında

Dünyanın önde gelen markalarından olan LG tarafından üretilen LG UltraGear, Gaming İstanbul fuarında uzunluk gösteriyor. Şirketin standına uğrayıp, özel indirim ve avantajlardan faydalanabilirsiniz. Ayrıntılar haberimizde.

Güney Kore menşeli ve çok uluslu elektronik, kimyasal unsur ve telekomünikasyon eserleri ile karşımıza çıkan ve seksenden fazla ülkede birçok alt şirket ile de faaliyet gösteren LG, yeni eserlerini oyuncular ile buluşturmaya devam ediyor. Gaming İstanbul sponsorlarından olan LG UltraGear, fuar boyunca 27GN880 (Ergo), 38GN950, 27GN650, 32GP83 ve 32GN650 modellerini kendi standında sergileyecek. Yapılan açıklamanın ayrıntıları şöyle;

LG UltraGear Gaming İstanbul Fuarında Uzunluk Gösteriyor

LG Electronics (LG), LG UltraGear serisi ile, 16-18 Eylül 2022 tarihlerinde, Mimar Kadir Topbaş Şov ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek, oyunseverlerin buluşma noktası Gaming İstanbul’da yer alıyor. Üç gün müddetle oyunun her tipiyle ilgilenen amatör ve profesyonel yüzbinlerce kişiyi bir ortaya getirecek Gaming İstanbul’da özel standıyla yer alacak LG UltraGear, fuar boyunca oyun dünyasının tanınmış isimleri Pinti Panda, PQueen ve Can Sungur’u ziyaretçilerle buluşturacak. İştirakçiler alanda, LG UltraGear monitörleri incelerken, fuar müddetince kendilerine sunulan özel avantaj ve indirimlerden de yararlanabilecek.

LG UltraGear’la Kusursuz Detaylar

Gaming İstanbul’da LG UltraGear serisinden 27GN880 (Ergo), 38GN950, 27GN650, 32GP83 ve 32GN650 modelleri ziyaretçilere sergilenecek.

LG UItraGear Monitör serisi, oyuncuları her ayrıntısı fark edebilecekleri, kendilerini oyunun tam içerisinde bulacakları bir oyun tecrübesine davet ediyor. Parlak renklerin yanı sıra kopma ve titreme olmadan harika ve akıcı bir manzara sunan LG UltraGear hem oyun severler hem de profesyonel E-spor oyuncuları için harika bir seçenek olarak gösteriliyor. Oyuncuların suratına sürat katan LG UltraGear IPS 1 ms GtG sürat, daha az ardıl manzara ve süratli cevap müddeti sağlayarak yesyeni bir oyun performansının keyfini çıkarmalarını sağlıyor. Ayrıyeten, 144 Hz’lik yüksek yenileme süratiyle oyuncuların sonraki kareyi süratli bir halde meselesiz görmelerini sağlıyor. Böylelikle oyuncular süratle hareket yapabiliyor gayeye odaklanarak nişan alabiliyorlar. Varlıklı renkler ve kontrastla gerçekçi görsel tecrübe sağlayan LG UltraGear monitörler HDR10 ve sRGB %135’e kadar destekliyor. Bu özellik, oyuncuların savaş alanlarını geliştiricilerin amaçladığı üzere tüm dinamik renklerle görmelerine yardımcı oluyor. NVIDIA tarafından test edilen ve resmi olarak doğrulanan G-SYNC® uyumlu monitör, ekran yırtılmasını ve takılmayı en aza indirerek problemsiz ve süratli bir oyun tecrübesi sağlıyor. Ayrıyeten, LG UltraGear’ın sahip olduğu ve ekran yırtılması ile takılmayı en aza indiren bir öbür özellik olan FreeSync™ Premium teknolojisi ile oyuncular, yüksek çözünürlüklü ve süratli tempolu oyunlarda kesintisiz ve akıcı hareket tecrübesi yaşayabiliyorlar.

Başa dön tuşu