Ücretsiz Modern Warfare 2 Çok Oyunculu Etkinliği Başladı

Yeni Call of Duty oyununun çıkışının üzerinden fazlaca bir vakit geçmemiş olmasına karşın, Activision ve Infinity Ward stüdyosu sürpriz bir duyuru gerçekleştirdiler. Bugün prestijiyle fiyatsız Modern Warfare 2 çok oyunculu aktifliği başladı. Toplamda beş gün sürecek bu aktifliği kaçırmayın. Pekala oyuncuların nelere erişimi olacak? Ayrıntılar haberimizde.

Call of Duty serisinin yeni oyunu, 28 Kasım 2022 tarihi prestijiyle PC (Battle.net ve Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulmuştu. 2019 yılında çıkan Çağdaş Warfare için devam niteliği taşıyan Çağdaş Warfare 2, açık beta testi sırasında ağır bir ilgi görmüş ve özellikle PlayStation ve Steam tarafında ilgi manyağı olmuştu. Bu durum elbette oyunun çıkış sonrasında, bu iki mağazadaki satış sayıları ile devam ediyor.

Ücretsiz Çağdaş Warfare 2 Çok Oyunculu Aktifliğini Kaçırmayın

Avrupa ve Birleşik Devletler genelinde en çok indirilen PlayStation 4 oyunu ve God of War Ragnarök sonrasında en çok indirilen PlayStation 5 oyunu olmayı başaran Çağdaş Warfare 2 için, birinci dönem ortası güncelleme sonrasında, birinci fiyatsız çok oyunculu aktiflik de başladı. 19 Aralık 2022 Pazartesi günü TSİ 21:00’a kadar devam edecek olan aktiflik kapsamında, Shipment, Farm18 ve El Asilo olmak üzere seçilebilir üç harita ve Team Deathmatch, Kill Confirmed, Domination ve Hardpoint modları oyuncuların erişimine açık olacak. Bunların yanı sıra, üçüncü kişi bakış perspektifini de deneme fırsatınız olacak.

Modern Warfare 2 Konusu

2019 yılında çıkmış olan Çağdaş Warfare için devam niteliği taşıyan Çağdaş Warfare 2, Task 141 takımının terörist komplosunu ve Birleşik Devletler’e yönelik saldırıyı etkisiz hale getirmek için Asya, Avrupa ve hem Güney hem de Kuzey Amerika olmak üzere dünyanın dört bir yanına giderek verecekleri çabayı anlatacak. Senaryoda ayrıyeten Meksika Özel Kuvvetler’den Albay Alejandro Vargas ve muhalifler üzere yeni müttefiklerimiz de olacak.

Başa dön tuşu