Ücretsiz Epic Games Oyunları Yılbaşı Dönemi Başladı

Amerika menşeli yayıncı, geçtiğimiz yıllarda olduğu üzere bu yılın yıl başı devrinde de günlük fiyatsız Epic Games Store oyunu programı ile kullanıcılarının karşısına çıktı. Bugün dahil olmak üzere önümüzdeki on altı günlük süreçte, on altı oyunu fiyatsız olarak kütüphaneye ekleyebilmemiz mümkün olacak. Yani her gün en az bir sefer mağazaya uğramayı unutmayın. Ücretsiz Epic Games oyunları yılbaşı periyodu,  ile başladı. Ayrıntılar haberimizde.

Oyuncular olarak oyunlar ile vakit geçirmeyi seviyoruz elbette. Farklı öyküler ile farklı ve etkileyici dünyalara seyahat ediyoruz. Kimi vakitte oradan çıkasımız gelmiyor. Hele bir de bu oyunlara fiyatsız eriştiğimiz vakit, şayet bizden artı puan almışsa, verdiği zevk de katlanıyor. Bu bağlamda, Epic Games de oyuncular tarafından bir oldukça seviliyor.

İlk açıldığı devirde iki haftada bir oyun veriliyordu. Daha sonradan bu, haftalık ve değişen sayıda olacak biçimde değiştirilmişti. Yıl başı periyodunda ise, özel bir program ile günlük olarak fiyatsız oyun dağıtılıyor. Beklediğimiz bu periyot bugün prestijiyle 2022 yılı için de başladı ve 1 Ocak 2023 tarihine kadar toplamda on altı oyunu tek kuruş ödemeden kütüphanelerimize ekleyebileceğiz.

Ücretsiz Epic Games Oyunları Yılbaşı Devri Bugün Başladı

Geçtiğimiz hafta Saints Row IV: Re-Elected ve Wildcat Gun Machine oyunları beğenimize sunulmuş iken, bu haftanınki ise GİZEMLİ OYUN olarak listelenmişti. Saat 19:00 olduğu anda örtü açıldı ve altından Bloons TD 6 çıktı.

Bloons TD 6 Hakkında

Muhteşem Maymun Atıcılar, yükseltmeler, Kahramanlar ve faal yetenekleri harmanlayarak eksiksiz savunmanı oluştur ve kalan son istilacı Bloon’ların her birini patlat!

Varolan en âlâ strateji oyunuyla bitmeyen saatlere neden olan devasa ve daima genişleyen özelliklerin keyfini çıkaran öbür milyonlarca oyuncuya katıl.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile hayli sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte hayli geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Başa dön tuşu