Ücretsiz Epic Games Oyunları İndirmeye Açıldı (29 Aralık)

Bugün prestijiyle, Epic Games mağazasının yılbaşı programı sona ermiş oldu. Bugün prestijiyle olağan moda döndük ve yeni fiyatsız Epic Games oyunları indirilmeye açıldı. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Günün Fiyatsız Epic Games Oyunları Sizi Bekliyor

Her gün bir fiyatsız oyun programından, iki oyunlu vakitle geri döndük. Önümüzdeki yedi gün boyunca Dishonored: Definitive Edition ve Eximius: Seize the Frontline oyunları sizi bekliyor olacak. 5 Ocak 2023 Perşembe günü TSİ 19:00 öncesinde bu oyunları kütüphanenize ekleyerek, ömür uzunluğu sahip olabilirsiniz. Önümüzdeki hafta ise Kerbal Space Program ve Shadow Tactics için bağımsız genişleme olan Aiko’s Choice fiyatsız olarak dağıtılmaya başlanacak.

Dishonored: Definitive Edition Hakkında

2012 yılı içerisinde satışa sunulmuş olan oyunda bir İmparatoriçe müdafaası olan Corvo Attano rolüne bürünüyoruz. İmparatoriçe’nin öldürülmesinin akabinde idama mahkum olan karakterimiz, infazı öncesinde kaçarak, kendisine komployu kuranlardan intikam almak için yola çıkıyor.

Oyunun Definitive versiyonunda ise, Dunwall City Trials, The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches ve Void Walker’s Arsenal içeriklerini de beraberinde getiriyor.

Eximius: Seize the Frontline Hakkında

EXIMIUS, ekip tabanlı muharebeye odaklanan, FPS/RTS karması bir oyundur. Oyun sürükleyici 5’e 5 çok oyunculu tecrübe sunar. Her ekipte 4 Manga Subayı ve bir Kumandan yer alır.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epeyce sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte hayli geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Başa dön tuşu