Ubisoft 59 TL Değerindeki Oyunu Ücretsiz Dağıtıyor

Ücretsiz oyun dendiğinde akla birinci başta Epic Games gelse de, öbür büyük yayıncılar da vakit zaman kullanıcılara fiyatsız oyun fırsatı sunuyorlar. Bu haberimizin içeriğinde de görebileceğiniz üzere Ubisoft, 59 TL kıymetindeki oyunu fiyatsız sunuyor. Sonlu sürenizin olduğu bu fırsatı kaçırmayın. Ayrıntılar haberimizde. 

Döviz kurlarının ülkemizde uzun vakit evvel uçuşa geçmesinin akabinde, Türk oyun severler olarak oyunlara ulaşmamız da bir oldukça zorlaştı. Gerisi gerisine gelen artırımlar, belimizi bükmeye devam ediyor. Bu süreçte elbette fiyatsız oyunlar hiç olmadığı kadar büyük değer kazanmış durumda ve neyse ki büyük yayıncılar da devamlı olarak bizlere çeşitli fırsatlar sunuyorlar. 

Ubisoft 59 TL Bedelindeki Oyunu Fiyatsız Sunuyor

Yarın saat 16:00 sıralarında sona erecek fırsat ile Ubisoft, 59 TL pahasındaki Rayman Raving Rabbids oyununu fiyatsız olarak Ubisoft Connect üzerinden oyuncular ile buluşturuyor. Bir kez kütüphanenize eklemeniz durumunda da kalıcı olarak sahip olabileceğiniz oyun için şu adımları takip etmeniz kâfi olacak: 

  • Ubisoft Connect uygulamasını bilgisayarınıza indirin ve hâlihazırda bir hesabınız varsa giriş yapın, yoksa yeni hesap oluşturun. 
  • Store kısmından Rayman Raving Rabbids’i aratın ve oyunun sayfasına gidin. 
  • Ekranın sağ alt köşesinde yer alan ‘Get It For Free’ seçeneğine tıklayın. 
  • Bu sürecin ardından oyun Ubisoft kütüphanenize eklenmiş olacak. Rayman Raving Rabbids’i dilediğiniz vakit indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. 

 

Başa dön tuşu