PUBG Mobile’a 4V4 grup savaş modu geldi

Bu yeni mod PUBG MOBILE oyuncularını “çorba parası” çıkartmak için bağlantı kurmaya, birlikte çalışmaya ve süratli düşünmeye yönlendiriyor. Birinci Şahıs Nişancı (FPP) ve Üçüncü Şahıs Nişancı (TPP) perspektiflerinde oynanabilen yeni mod, vakit kısıtlamalı tekrar canlanma ile kadroları en çok skoru toplamak için yarıştıracak.

PUBG Mobile’a 4V4 ekip savaş modu geldi

Yeni 0.13.0 güncellemesi, Tencent Games ve PUBG Corporation tarafından açıklanan yeni kilometre taşından çabucak birkaç hafta sonra yayınlanıyor. App Annie’den alınan bilgilere nazaran, PUBG Mobile, Çin dışında 400 milyon indirilme ve 50 milyon günlük oyuncu ile bir defa daha etkileyici bir kilometre taşına ulaştı. PUBG MOBILE dünyanın en tanınan taşınabilir oyunlarından biri olarak, Golden Joysticks ödül merasiminde ”Yılın Taşınabilir Oyunu” mükafatını alırken başka 2018 yıl sonu ödüllerindeki hakimiyetini bir çok diğer adaylıklarla da devam ettiriyor. PUBG MOBILE tıpkı vakitte bu sene başında tanıttığı yeni “Oyun İdare Sistemi” ile daha sağlıklı oyun oynama hareketine öncülük ediyor.

Ölüm savaşı modu yeni gelen güncellemenin yalnızca bir modülü. Bu modun yanı sıra, yeni güncelleme ile Godzilla: Canavarlar Hükümdarı temalı mükafatlar, oynanabilirlik eklentileri ve başka kayda kıymet dengelemeleri de yanında getiriyor.

Gelen yeni güncellemeyle ilgili öteki detaylar şu formda sıralanıyor:

  • Geliştirilmiş Denetim Ayarları – Birinci Şahıs Nişancı (FPP) ve Üçüncü Sahıs Nişancı (FPP), bilhassa yüksek atlama ve tırmanma için yeni bir düğme de dahil olmak üzere ekran denetimi özelleştirme için eşsiz denetim ayarlarına sahiptir;
  • Godzilla: Canavarlar Hükümdarı Teması – PUBG MOBILE ve Godzilla: Canavarlar Hükümdarı ortasında süren işbirliğinin bir modülü olarak, göz korkutucu bir Godzilla teması, birçok tematik aktiflik, ödül ve daha fazlasını içerir;
  • Vikendi Ayak İzleri– Oyuncular artık düşmanlarının nerede olduğunu Vikendi tundra haritasında karda kalmaya başlayan ayak izlerini takip ederek bulabilecek.
    Üçüncü Taraf Hile Tersi Sistem – Yeni eklenen bu uygulama sayesinde emülatör vb. uygulamalarla yapılan hileler tespit ve rapor edilebilecek.
  • Yeni Başarımlar – Oyuncular yeni eklenen ekip mevt savaşlarına ilişkin başarımlarını kazanmak için kendilerini sınayabilecekler, bunlara birinci ve son öldürme, kazanma sayısı ve birçok yeni muvaffakiyetim dahildir.
  • Ek Toplumsal Özellikler – Bugünün güncellemesi, maçların sonunda MVP vitrinleri, portatif dolap sisteminde yükseltmeler, popülerlik armağanı mükafatları, karizma puanları ve daha fazlasını içeren birçok yeni toplumsal özellik sunuyor.
Başa dön tuşu