Gotham Knights’tan 16 Dakikalık Oynanış Videosu Gösterildi

Çıkış tarihi 25 Ekim 2022 olan Gotham Knights’tan 16 dakikalık oynanış videosu yayınlandı. IGN First kapsamında yayınlanan görüntüde, oyuna dair birçok şeyi görebilmek mümkün oluyor. Ayrıntılar haberimizde.

Gotham Knights’tan 16 Dakikalık Oynanış Görüntüsü Sunuldu

Açılış kısmının sonrasının ekranımıza geldiği görüntünün başlangıcında, oynanabilir karakterlerin kendileri ortalarında Batman’in mevti hakkında konuştuklarını görebiliyoruz. Batgirl seçiminin akabinde da temel kısım başlıyor ve Dr. Kirk Langstrom’u bulmak için Gotham University’yi araştırmaya gidiyoruz.

İşimizi bitirip de üniversiteden çıkarken, çete üyelerinin saldırısına uğruyoruz ve böylelikle aksiyon sekansına da girişi yapmış oluyoruz. Görüntü boyunca hem yakın hem de aralıklı akınların yanı sıra, kapalılık ögelerini da görebiliyoruz. Ağır taarruzlar ile düşmanların kalkanlarını kırabilmek mümkün oluyor iken, Batman oyunlarındaki üzere düşmanlarımızı gizlice yahut yüksek bir yerden üzerlerine atlayarak işlerini bitirebiliyoruz da.

Yayınlanan on altı dakikalık görüntüye aşağıdan göz atabilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Gotham Knight öyküsü, Batman karakterinin vefatının ardından geçiyor. Önlerindeki en büyük pürüzün kalkması sonrasında yeraltı hata dünyası Gotham sokaklarında cirit atmakta iken, kenti inançta tutmak, halka umudu yine getirmek, polislerin disiplinini tekrardan sağlamak ve hatalılara kaçacak deliği tekrar arattırmak ise Batman Family olarak yeniden bize düşecek.

PlayStation 4 ve Xbox One versiyonlarının iptal edilmesi ile yalnızca mevcut kuşak konsollar ve PC için geliştirilmekte olan oyun, gelmiş geçmiş en büyük Gotham City haritası ile de karşımıza çıkacak. Haliyle Batcycle de ehemmiyetini yeterliden güzele hissettirmiş olacak.

Son olarak, yakın bir vakit evvel yapılan açıklama ile ne Batman ne de Joker ile karşılaşmayacağımız da yakın bir vakit evvel resmi olarak belirtilmişti.

Başa dön tuşu