The Last of Us Part 2’nin final sahnesi çekildi!

The Last of Us Part 2’nin tamamlanmasına resmi olarak bir adım daha yaklaştık. Bugün, oyunun yönetmeni Neil Druckmann twitter hesabından yaptığı paylaşım ile The Last of Us Part 2’nin final sahnesinin çekildiğini belirtti.

The Last of Us Part 2’nin final sahnesi çekildi!

Paylaşılan fotoğrafta “CUT TO BLACK” ve “THE END.” yazıyor. Cut to black imajın bir anda karartılması yani anında siyah bir kareye geçilmesi formunda olan bir sahne geçiş ve sinema noktalama tekniği. Birinci oyun da bu formda sonlandırılmıştı.

Filmin final sahnesinin çekilmiş olması tüm sahnelerin bittiği manasına gelmiyor. Çoklukla hem oyun hem de sinema setlerinde sahneler sırasız çekilir ancak yeniden de bu geliştirme sürecinde muhakkak kıymetli bir kilometre taşı.

The Last of Us Part 2’nin çıkış tarihi şimdi açıklanmış değil. Oyun PlayStation 4 için duyuruldu lakin Sony Interactive Entertainment’ın dün PlayStation 5 hakkında yaptığı birinci açıklamalardan sonra oyunun PlayStation 5’e de çıkma ihtimali var.

PlayStation 5’e optimize edilerek çıkmasa bile tekrar dün doğrulanan geriye uyumluluk sistemi sayesinde yeni jenerasyon konsolda da oynanabilecek. 

Başa dön tuşu