Haftanın Yeni GeForce NOW Oyunları (25 Ağustos)

Ağustos ayının son haftasına girdiğimiz bugünde, NVIDIA tarafından haftanın yeni GeForce Now oyunları da aşikâr oldu. Aboneler bu sefer toplamda on üç yeni oyuna erişim sağlayabilecekler. Ayrıntılar haberimizde.

Ekran kartı üreticisi tarafından yapılan açıklamayla, bu haftanın yeni oyunları ortasında dikkat çekenler ortasında, Destinty 2, Guild Wars 2 ve Saints Row bulunuyor. Açıklamanın ayrıntıları şöyle;

Haftanın Yeni GeForce NOW Oyunları Hangileri Oldu?

Büyük bir oyun güncellemesinin modülü olarak dokunmatik denetimlere sahip taşınabilir aygıtlara “Genshin Impact” yayını ve üyeler için ‘Guild Wars 2’ mükafatı geliyor. Ayrıyeten 13 oyun GeForce NOW kütüphanesine ekleniyor.

GFN Perşembe her hafta olduğu üzere bu haftada ya kusursuz bir ödül ya güncellemeler ya da orijinal oyunlar sunuyor.

İlk olarak, Saints Row, GeForce NOW’a giriyor. Artık neredeyse tüm aygıtlardan yayınlanabilen klasik açık dünya cürüm macera serisinin yeni versiyonunda kendi işvereniniz olun.

Ayrıca üyelerimizin isteği doğrultusunda, Genshin Impact artık dokunmatik denetimlerle iOS, iPadOS ve Android taşınabilir aygıtlara aktarılıyor. Genshin Impact 3.0 Sürüm’ü güncellemesinin bir kesimi olarak yepisyeni bir ulus, karakterler ve daha fazlası ekleniyor.

Ama hepsi bu değil. Guild Wars 2 Steam’e geliyor ve GeForce NOW üyeleri bunu fiyatsız bir oyun içi mükafatla kutlayabiliyorlar.

GeForce NOW kütüphanesine katılan aksiyonun hiç bitmediği 13 yeni oyunu da unutmayın.

Kral Olmak Güzeldir

Bir hata imparatorluğu kurun ve tüm GeForce NOW üyeleri için bugün yayın yaparak Saints Row’da “Newbie”den “Boss”a yükselin.

Saints Row serisinin merakla beklenen yeni versiyonu, capcanlı yeni Santo Ileso kentinde savaşan üç hata çetesini ele geçirmek için güçlerini birleştiren üç çete üyesinden oluşan bir küme olan Saints’i takip ediyor. Oyuncular yepisyeni “Boss Factory” ile istedikleri kişi olabilirler. Karakterleri, silahlarını, araçlarını ve daha fazlasını gerçek Saints Row stilinde özelleştirin.

PC’ler, Mac’ler, SHIELD TV’ler, iOS Safari ve Android taşınabilir aygıtlar ve daha fazlası ortasında her taraftan koşuşturma, cürüm teşebbüsü ve tanınan misyonları oynayın. Eski bir bilgisayar üzerinden arkadaşınızı takımınıza dahil etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Ayrıca, oyun indirmeleri için rastgele bir bekleme mühleti olmadan üyeler direkt Santo Ileso’ya bağlanarak “Boss” olmak için daha fazla vakit harcayabilir. Oyun, GeForce NOW için AMD Threadripper Pro CPU’larda çalışıyor ve üyelerin yüksek kaliteli grafiklerin keyfini çıkarmasını sağlıyor.

‘Genshin Impact’ 3.0 Sürüm’ü ile Tevyat’a Girin

Gezginler seviniyor: Genshin Impact artık dokunmatik denetimlerle iOS, iPadOS ve Android taşınabilir aygıtlarda oynanabiliyor.

Oyun geliştiricisi HoYoverse’ın oynaması fiyatsız, açık dünya, aksiyon rol yapma oyununun GeForce NOW’da piyasaya sürülmesi son derece başarılı oldu ve üyeler artık seyahatlerine PC’leri, Mac’leri yahut Chromebook’ları ile devam edebiliyor.

Genshin Impact için taşınabilir dokunmatik denetimler artık telefonlarında ve tabletlerinde oyun oynamayı tercih eden yahut sadece hareket halindeyken oynamaya vakti olan tüm GeForce NOW üyeleri için mevcut bulunuyor.

HoYoverse, Genshin Impact’in yılın en büyük güncellemesi olan “The Morn a Thousand Roses Brings”i piyasaya sürdüğü için dokunmatik denetimlerin zamanlaması bundan daha âlâ olamazdı. Oyunun yedi büyük ulusunun dördüncüsü olan Sumeru’yu ve oyunun yedi elementli sisteminin sonuncusu olan Dendro’yu ekliyor. Keşfedilecek yeni bir ulus ve birinci defa oynanabilir karakterlerle Genshin Impact, çabucak hemen her aygıttan GeForce NOW’da oynanabilir.

GeForce NOW’da Genshin Impact için dokunmatik denetimlerin nasıl kullanılacağı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ejderhalar Geliyor

Guild War 2 bu hafta Steam’e geliyor ve hudutlu bir mühlet için üyeler oyun içi “Emblazoned Dragon Throne” mükafatını fiyatsız olarak kullanabiliyor olacak.

Bulutta oyun akışı için üyelik mükafatları almak çok kolay. NVIDIA hesabınıza giriş yapın ve başlıktan “GEFORCE NOW” seçeneğini seçin. Akabinde, “ÖDÜLLER”e gidin ve “ÖDÜL AYARLARINI GÜNCELLE” düğmesine tıklayın. Özel teklifleri ve oyun içi armağanları almaya başlamak için açılan diyalog penceresindeki kutuyu işaretleyin.

NVIDIA hesabınızda oturum açıp başlıktan “TERCİHLER”i seçerek, mükafatların ne vakit verildiğine ait bildirimler de dahil olmak üzere GeForce NOW bültenine kaydolun. Husus tercihleri altında “Oyun ve Eğlence” kutusunu ve “GeForce NOW”u işaretleyin.

Kesintisiz Aksiyon

Bu hafta eklenen on üç yeni oyuna göz atmayı unutmayın:

 • Destiny 2 ( Epic Games Store’da Yeni Sürüm)
 • Fallen Legion Revenants (Steam’de Yeni Sürüm)
 • Guild Wars 2 (Steam’de Yeni Sürüm)
 • Saints Row (Epic Games Store’da Yeni Sürüm)
 • Ultimate Fishing Simulator 2 (Steam’’de Yeni Sürüm)
 • The Bridge Curse: Road to Salvation (25 Ağustos’ta Steam’de Yeni Sürüm)
 • Century: Age of Ashes (Epic Games Store)
 • Coromon (Epic Games Store)
 • Dark Deity (Steam)
 • HYPERCHARGE: Unboxed (Epic Games Store)
 • Last Call BBS (Steam)
 • Plague Inc: Evolved (Steam)
 • Rebel Inc: Escalation (Steam)
Başa dön tuşu