The Game Awards 2022, Çok Daha Fazla Oyunla Dönecek

The Game Awards 2022 için beklenen gün yavaş yaklaşıyor. Gösteri için geri sayım devam eder iken, yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor. Bugün gün içerisinde açıklanacak olan aday listesi öncesinde, çok daha fazla oyun göreceğimiz resmiyet kazandı. Ayrıntılar haberimizde.

Yılın en çok beklenen ve görüntü oyun kesimindeki muvaffakiyetlerin onurlandırıldığı gösteri, birinci olarak 2014 yılında düzenlenmişti. Sunuculuğu Geoff Keighley tarafından yapılan gösteri sırasında, büyük bombaların patladığı yeni oyun duyuruları yapılır iken, geliştirilme etabındaki oyunlar hakkında da şimdiki bilgileri alıyoruz.

Gelmiş geçmiş en yüksek izlenme sayılarına ulaşılan 2021 edisyonunun akabinde, 8 Aralık 2022 tarihinde Los Angeles kentinden yapılacak canlı yayın ile geri dönüş yapacak. Şahsen Geoff Keighley tarafından yapılan duyuru ile dünya genelindeki Facebook, TikTok, Twitch, Twitter ve Youtube dahil kırktan fazla eş akış servisi üzerinden yayınlanacak ve IMAX tecrübesi de planlanıyor.

The Game Awards 2022, Elliden Fazla Oyun ile Dönecek

The Game Awards 2022 için vakit yaklaşırken, gösteri ile ilgili yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor elbette. VideoGames.si tarafından yapılan bir röportaj sırasında konuşan Keighley, elliden fazla oyun göreceğimizi belirtti.

“Bir formda bağlı elliden fazla oyun olduğunda her vakit zordur, bir şey açığa çıkar. Lakin evet, gösteri ile ilgili hayli uygun bir geçmişimiz var ve çoklukla kimi sürprizleri saklıyoruz.”

Şimdilik tam sayıyı veremeyen The Game Awards yaratıcısı ve sunucusu Geoff Keighley, halihazırda duyurulmuş olan oyunlar ile ilgili yeni içeriklere ek olarak fazlaca yeni oyun duyurusu ile karşılaşacakmışız.

Bunların dışında, bu yılın gösterisinin, evvelkilere nazaran kısa olacağı söylenir iken dünya genelinde birinci sefer yapılacak olan duyuruların ise eş paha düzeyde olacağına dikkat çekilmiş.

Başa dön tuşu