PlayStation Plus için Black Friday İndirimi Gelecek

Yılın beklenen bir öteki indirim devri daha kapıda. 18 Kasım 2022 Cuma günü prestijiyle Black Friday başlayacak. Bu süreçte, hem dijital hem de fizikî eserler kapsamında indirimler yapılacak. Elbette biz oyuncular da bu periyodu sabırsızlıkla bekliyoruz. Yakın bir vakit evvel Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Sony Interactive Entertainment, PlayStation Plus için Black Friday periyodunda indirim yapılacağını müjdeledi.

PlayStation Plus için Black Friday İndirimini Kaçırmayın

Şu an halihazırda % 65’e varan oranda indirimlerin olduğu Kasım Tasarrufları, Crash Bandicoot 4: It’s About Time için % 55 oranında indirimin yapıldığı Haftanın Fırsatı ve Sıcak Fırsatlar olmak üzere üç farklı kampanya kelam konusu. Şayet PlayStation Plus aboneliğinizi yenilemek yahut uzatmak istiyorsanız, Cuma gününü bekleyin.

18 Kasım 2022 tarihinde, Black Friday indirimlerine ek olarak, PlayStation Plus abonelik planlarında da % 25 oranında indirim kelam konusu olacak. Halihazırdaki fiyatları ve sunduğu imkanlara nazaran abonelik planları şu formda;

PS Plus Essential – Aylık: 40.00TL, Üç Aylık: 100.00, 12 Aylık: 240 TL

Halihazırda kullandığınız PlayStation Plus ile külliyen tıpkı olup, fiyat ve içerikte hiçbir fark yaşanmayacak.

PS Plus Extra – Aylık: 60.00 TL, Üç Aylık: 165.00 TL, 12 Aylık: 400.00 TL

Essential ile sunulana ek olarak, Dearth Stranding, God of War, Marvel’s Spider-Man ve Miles Morales, Mortal Kombat 11 ve Returnal dahil PlayStation Studios ve üçüncü parti ortaklar dahilinde dört yüz civarı PlayStation 4 ve PlayStation 5 oyunundan oluşan son derece bir kataloğa erişiminiz olacak.

PlayStation Plus Deluxe – Aylık 70.00 TL, Üç Aylık 190.00 TL, 12 Aylık 460.00 TL

Eş akış (streaming) servisi olmayan ülkeler için PlayStation Plus Deluxe, Premium seçeneğine kıyasla daha düşük bir fiyata sunulacak ve PlayStation, PlayStation 2 ve PlayStation Portable kuşaklarından indirilip oynanabilecek klasik oyunlara erişim imkânı sağlayacak.

Başa dön tuşu